Mabel Matiz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hareketleri garip ya
Evet böyle marjinal kardeşlerimizin topluumuzda kabul görmesi kolay değil.
Kendisini tanımam etmem, ki özel hayatıdır beni de ilgilendirmiyor lakin Sanatçı kişiliği ve icra yeteneği on numara benim gözümde.

Ben bu arkadaşı ilk olarak ''Halk ararsan Çık Saraydan'' sözlerini içeren şu şarkısıyla tanıdım ve o günden beri de tüm çalışmalarını takip ediyorum :)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Evet böyle marjinal kardeşlerimizin topluumuzda kabul görmesi kolay değil.
Kendisini tanımam etmem, ki özel hayatıdır beni de ilgilendirmiyor lakin Sanatçı kişiliği ve icra yeteneği on numara benim gözümde.

Ben bu arkadaşı ilk olarak ''Halk ararsan Çık Saraydan'' sözlerini içeren şu şarkısıyla tanıdım ve o günden beri de tüm çalışmalarını takip ediyorum :)

Sesi şarkıları güzel onlara laf yok zaten

B Çevrimdışı

Bayberty

Yeni Üye
2 Tem 2022
49
ilk olarak "boyalı da saçların" şarkısıyla tanımış ve beğenmiştim, kendisi kısa bir süre görünse de klip gerçekten etkileyiciydi ...
bir videosunda küçükken kekeme olduğundan bahsettiğini hatırlıyorum ... içten konuşmaları, naif tavırları ile "efendi" izlenimi uyandırmıştı ...
lakin röportajlarındaki efendilik ile kliplerindeki efeminelik arasındaki mesafe gitgide açılıyor :alala:deli:bilmiyom:dry ...

C Çevrimdışı

confickerbelasi 

Yasaklı Üye
27 Eyl 2021
677
47
milletin derdi oldu biraz gerçi dinlemiyorum Metallica,Black Sabbath,Megadeth takılıyorum Hayko Cepkin de var hiç elim gitmiyor açmıyorum Spotify kitaplığımda 10781 şarkı var Edip Akbayram,Cem Karaca,Moğollar var Selda Bağcan bile var Mabel Matiz yok adını çikolatadan almış?

Ekran-Goruntusu-2023-01-30-21-59-52.png

hemde free...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt