Luxor 40L600D için netflix kurulum yardım

eromy Çevrimdışı

eromy

Yeni Üye
4 Nis 2020
3
27
Televizyonu alalı 5 yıldan fazla oldu. Hiç internetle buluşmamıştı. Bugün kablolu internete bağladım ama içindeki marketlerde netflix yok. Tarayıcı var youtube a girip baktım video çok duraksıyor. Ben bu televizyonda nasıl netflix izleyebilirim yardım eder misiniz?
Konuyu yanlış yere açtıysam bilgilendirirseniz sevinirim.
Televizyon bilgilerinin resimlerini aşağıya ekledim.

lux1.png
lux2.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Sizin tv niz icin youtube güncelleme yazilimi sorunlu oldugu icin kaldirilmisti.Netflix teknik yetersizlikten dolayi büyük ihtimalle smart menünüzde olsa da ,videolarda takilma veya oynatmama sorunu olacaktir .Linkteki konuyu inceleyip isterseniz modifiye secenegini deneyebilirsiniz.Link

eromy Çevrimdışı

eromy

Yeni Üye
4 Nis 2020
3
27
Sizin tv niz icin youtube güncelleme yazilimi sorunlu oldugu icin kaldirilmisti.Netflix teknik yetersizlikten dolayi büyük ihtimalle smart menünüzde olsa da ,videolarda takilma veya oynatmama sorunu olacaktir .Linkteki konuyu inceleyip isterseniz modifiye secenegini deneyebilirsiniz.Link
Teşekkür ederim yorumunuz için. Peki telefondan tv ye ekran yansıtmayı nasıl yapabilirim?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
telefondan tv ye ekran yansıtmayı nasıl yapabilirim?
Tv nizin wireless display özelligini kullanmaniz gerekiyor.Sizin tv nizde var ise kaynaklar listesinde görürsünüz.Kaynaklarda varsa wireless display i kaynak olarak secip telefonunuzdada screen mirroring özelligini acip (varsa) tv nizle telefonunuzu eslestirmeyi yapmaniz gerekiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri