Lütfen hesabımı siler misiniz.

M Çevrimdışı

merpol

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hesap nasıl kapatılyor bilmiyorum, silin lütfen hesabımı. Adı tavsiye olup istediğimiz tavsiyeye cevap yazmayan forumla işimiz olmaz. Lütfen abonelik bilgilerimi silin.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hesap nasıl kapatılyor bilmiyorum, silin lütfen hesabımı. Adı tavsiye olup istediğimiz tavsiyeye cevap yazmayan forumla işimiz olmaz. Lütfen abonelik bilgilerimi silin.
Güle güle Bayram arifesi ramazan sonu tavsiye iste sonra birde burası cak cuk de sana özel hemen cevap versinler..

Sota Sota Başkan jet hızıyla siler hesabını Tekrar bekleriz sıkılırsan gel...:uzgun

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Buraya bir şarkı eklerdim ''Güle Güle Sana, Yolun Açık Olsun'' diye ama şarkıyı söyleyenin oğlu olan kaypak asker çürüğü iktidar yalakası geldi aklıma vazgeçtim.

Şu forumda yıllarını geçirmiş, elinden geldiğince bildiği her konuda fikir telakki etmiş dostlarımıza, ailemize laf ettirmeyiz biz.

Burayı babasının müşteri hizmetleri zannedip böyle kibir dolu yazacak karaktere sahip kim varsa cehennemin dibine kadar yolu var.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çok enteresan gerçekten.

Adı tavsiye ise insanların müşteri temsilcisi gibi davranmasını mı bekliyorsunuz. Nöbetçi tavsiyeci konulmalı foruma. Belki mutlu edebiliriz o zaman.
Güzel fikir Yeni Özellik işim acele diyene Acil Tavsiye hizmeti Lösev'e 10 TL bağış yapıp bağış fişini paylaşan üyeye ,

Özel ve hızlı Tavsiye hizmeti verilebilir işim acele diyenler için böyle birşey olabilir mi ? Sota Sota Başkan :kiskis

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
forum.. ülkemizde sürekli yanlış anlaşılan bir kavram. forumlar, mecburi değil, gönüllü katılımcılarla işler. hiç kimse hiç bir şey yapmaya mecbur değildir. paylaşmak isteyen, zamanı olan paylaşır. bunu anlayana dek, böyle sürüp gider.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Güzel fikir Yeni Özellik işim acele diyene Acil Tavsiye hizmeti Lösev'e 10 TL bağış yapıp bağış fişini paylaşan üyeye ,

Özel ve hızlı Tavsiye hizmeti verilebilir işim acele diyenler için böyle birşey olabilir mi ? Sota Sota Başkan :kiskis
Sota Sota bunu başarsın, bu bağışı yapanın (10 tl yetmez) sorunu ile ilgili bizim cep telefonlarımıza yönlendirme olsun, oturup tek tek cevap yazmayan Adem'in suratına bütün forum tükürsün. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri