Lİve Tv Uygulaması (Vestel UG9630)

E Çevrimdışı

erendemir

Aktif Üye
24 Mar 2021
62
41
Merhaba,

Vestel UG9630 modelli google tv'nin yazılımı veya Live TV uygulması lazım, yardımcı olabilecek biri var mı?

Yazılım şart değil Live TV uygulamasını (com.mediatek.wwtv.tvcenter paket isimli) dosya yönetici ile alıp sadece bu uygulmayı göndersenizde olur.

Next TVye (aynı yazılımı kullanıyor bu tv ile) kenime özel menü yapmaya çalışıyorum menüde 1-2 yere ulaşamadım, Bu uygulamada bulabilirim diye düşünüyorum.

Hatta UG9630 olması şart değil canlı tv de menü tuşuna basıldığında aşağıdaki gibi ekran geliyorsa marka fark etmez.

Ekran-goruntusu-2024-03-01-203105.png

Son düzenleme:
teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,338
64
Anladığım kadarı ile yeni bir apk derleyeceksin, ama yükleme oturmayabilir bu durumda tv açılmaz veya devamlı "durduruldu" hatası verir.

E Çevrimdışı

erendemir

Aktif Üye
24 Mar 2021
62
41
Anladığım kadarı ile yeni bir apk derleyeceksin, ama yükleme oturmayabilir bu durumda tv açılmaz veya devamlı "durduruldu" hatası verir.
tv rootlu olmadığı için sistem apk sı yüklenmez derlesende yüklenmez imza tutmaz (aslında bu daha kolay olurdu sanki), onun yerine tv nin menüsünün yerine (tuş atayarak) kendi yaptığım menüyü kullanacağım. şu ebeveyn denetimi ve kayıtla ilgili olan bir kaç yere ulaşamadım, onları da bulursam tamamdır.

Bu vestelde ebeveyn denetimine menüden bağlantı var, nasıl bağladığını çözmem lazım.

Şimdiki hali şu şekilde.

asd2ddeaa137843704c.png

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,338
64
tv rootlu olmadığı için sistem apk sı yüklenmez derlesende yüklenmez imza tutmaz (aslında bu daha kolay olurdu sanki), onun yerine tv nin menüsünün yerine (tuş atayarak) kendi yaptığım menüyü kullanacağım. şu ebeveyn denetimi ve kayıtla ilgili olan bir kaç yere ulaşamadım, onları da bulursam tamamdır.

Bu vestelde ebeveyn denetimine menüden bağlantı var, nasıl bağladığını çözmem lazım.

Şimdiki hali şu şekilde.
Ben de onun için "oturmaz" demiştim,bazen bunu bile bile veya bilmeden apk yı derleyip kurmaya kalkıyorlar ve sıkıntılar başlıyor ve servis yolu görünüyor,bazen sistem uygulaması olmasına rağmen üzerine yazabiliyor(sanırım sürüm no değiştiriliyor) ,mesela v1.0.1 ise bunu 1.0.4 yapıyorlar,sonra genelde sistem kilitleniyor.Ama sen kısa yol atamak istiyorsun, yine de dikkatli olmakta fayda var :ok Bu arada yapılan işlemi fotolarla anlatan bir konu açılabilir , bir de tv yazılma açmışsın, bunu modifiye konusuna taşımak lazım :ok

E Çevrimdışı

erendemir

Aktif Üye
24 Mar 2021
62
41
Evet aslında o bölüme de olabilir ama öncelikle şu yazılımı bulmam lazım benim tv deki "liveTV" uygulamasından çözemediklerim var. Vesteldekinden çözebilirim umarım ama dönüş yapan olmadı henüz.
Yukarıdaki resmi youtube dan aldım. Menüde ebeveyn denetimi görünüyor bu benim için önemli.

Geri
Üst Alt