Linkteki anakarta uyumlu yazilim ve yazilimi yukleme destegi yardim

V Çevrimdışı

vacişi

Yeni Üye
19 Ağu 2020
12
36
Merhaba değerli forum üyeleri;
Linkteki anakart gibi tvimde anakart mevcut.
Sorun TV'yi bir süre uygulamada, uydu kanalları izlemede, yada tvbox kullanımında kendi kendine reset yapıp 3 noktalı siyah ekranda kalmaktadır.
Sizden ricam usb ile yazılım atmak için yardımcı olmanız. Çözümü anakarta mi yoksa tv nin usbsine mi yazılım gerekiyor açıklarsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

V Çevrimdışı

vacişi

Yeni Üye
19 Ağu 2020
12
36
Menülerden tv yi sıfırlamayı deneyin bahsettiğiniz hata yazılımsal kaynaklı da olur donanımsal da
Denedim ama nafile ne uygulamalar siliniyor ne de fabrika ayarlarına dönüyor. Görüntüde uygulama kaldırıyor fakat tv kapat açınca yerli yerinde duruyor hepsi.bir uzman arkadaşımız yol gösterseydi bize çok iyi olacaktı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Denedim ama nafile ne uygulamalar siliniyor ne de fabrika ayarlarına dönüyor. Görüntüde uygulama kaldırıyor fakat tv kapat açınca yerli yerinde duruyor hepsi.bir uzman arkadaşımız yol gösterseydi bize çok iyi olacaktı.
By_Trol konuda uzmandır zaten ama tv sunny olunca yazılım bulmak zor ,sendeki sorun büyük ihtimalle yazılımsaldır ,veya şöyle yazayım,%90 yazılımsal %10 donanımsal demek daha doğru olur.
Yazılımı da ancak sevgili TEKNOwest TEKNOwest giriş yaptığında yardımcı olabilir,olur demiyorum "olabilir" çünkü bu tür markaların yazılımlarına erişmek epey zordur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt