LİMAN ve SMİLİ72 Kardeşlerimiz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Doğum günleriniz kutlu olsun.

Rabbim mutlu huzurlu nice güzel yıllar görmenizi nasip eylesin. :ok

smili72 smili72
LİMAN LİMAN

1-jpg310fe6bc13b18ea5.jpg

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Çok teşekkür ederim A Ado hocam onca üye arasından doğum günümüzü de atlamayarak beni şaşırttınız :)

LİMAN Çevrimdışı

LİMAN

Aktif Üye
2 Nis 2018
240
54
Çok teşekkür ediyorum.
Mesajınızı dün göremedim, buzdolabımızın vefatından dolayı biraz kafam dağılmıştı. Gerçi bir süredir dış fan ve iç fan kanserinden mustaripti rahmetli, servisinde "abi 10 yılı geçen ürünlerde parça temin edilemiyor" demesi bizleri kedere boğmuştu ama işte Cemal Süreyya'nın dediği gibi "her ölüm erken ölümdür" insan üzülüyor yine de. Bir aksilik olmaz ise bugün meftayı kaldırmayı planlıyorum.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok teşekkür ediyorum.
Mesajınızı dün göremedim, buzdolabımızın vefatından dolayı biraz kafam dağılmıştı. Gerçi bir süredir dış fan ve iç fan kanserinden mustaripti rahmetli, servisinde "abi 10 yılı geçen ürünlerde parça temin edilemiyor" demesi bizleri kedere boğmuştu ama işte Cemal Süreyya'nın dediği gibi "her ölüm erken ölümdür" insan üzülüyor yine de. Bir aksilik olmaz ise bugün meftayı kaldırmayı planlıyorum.

ELDAY projesine dahil ederek, yaşadığı süre içerisinde verdiği hizmetlerin karşılığında onurlu bir uğurlama törenine tabi kılmış da olabilirsiniz :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt