LG Wifi Kit modülü

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Merhaba. 3 yıl önce LG Titan model bir klima aldım. Klimadan son derece memnunum. Normalde bu model "Smart İnverter" diye geçiyor ve yurt dışında satılırken wifi kit dahili olarak satılıyor.

Yalnız Türkiyeye girerken wifi kitler sökülerek ithal edilmiş. Klimada wifi kitin takıldığı yer var, girişide mevcut. Lg müşteri hizmetlerini aradım , ilinizde ki servis ile iletişime geçin denildi. İlde ki servisle iletişime geçtim ellerinde olmadıklarını söylediler.

LG nin sitesinden defalarca canlı hizmete bağlanarak yardım istedim ama çok kötü bir hizmetleri var. Geri dönüş yapacağız diyorlar, yapmıyorlar. Ürünü ithal edeceğiz diyorlar, aradan 3 ay geçiyor tekrar soruyorum, ürün elimizde yok ithal edilmeyecek cevabını alıyorum. Eminim muhatap kurduğum kişiler wifi kitin varlığından bile bi haberlerdir.

Şimdi sizden yardım almak istiyorum. Ben bu cihaza uyumlu wifi kitini temin edemez miyim ? Anlamadığım şey şu, lg nin bir çok wifi li modelleri mevcut. Şimdi onların wifi modülleri bozulunca garanti bunların yenisini temin etmiyor mu ? Nasıl ellerinde yok ? ilginç.

Son düzenleme:
heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Adem hocamın LG Tv marka yorumunu youtube den dinledim. Ve gerçeken dediklerinin hepsine katılıyorum. Lg malını satana kadar sizi padişah gibi hissettiriyor. Ama malını sattıktan sonra en ufak wifi kitini bile tedarik edemiyor.
Az önce LG nin CEO suna da mail attım. Bakalım ne cevap verecekler.

Lg nin sitesinde ki canlı destek ekipleri tam bir fiyasko. Çok merak ediyorum o ekibe kimleri otutturmuşlar.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Yok hocam. Şuna benzer birşey.

klima tavsiye ederken en çok sorduğum sorulardan birisi wifi özelliği istiyormusun.
sonrada bu özelliği kazandırmak sizin yaşadığınız durumdaki gibi zulüme dönüşebiliyor.

ilk satın almada 300-400tl farkı olan malzeme sonradan almaya kalkırsan 275€ mu oluyor.

LG dual serisinin kiti titana olur mu bilmiyorum. etraflıca araştırmak lazım.

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
41
klima tavsiye ederken en çok sorduğum sorulardan birisi wifi özelliği istiyormusun.
sonrada bu özelliği kazandırmak sizin yaşadığınız durumdaki gibi zulüme dönüşebiliyor.

ilk satın almada 300-400tl farkı olan malzeme sonradan almaya kalkırsan 275€ mu oluyor.

traş olunca sana bi özgüven bir cesaret gelmiş torun :haha :haha admin onlineeeeeeeeee

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33

Ben isme aldandım hocam. Smart yazdığını görünce bunda kesin vardır dedim. Ayrıca aldığım klima üst seviye bir klimaydı. O yüzden dediğim gibi ben bunda vardır dedim.

275 euro olacağını sanmıyorum yukarıda ki arkadaş yanlış ürünün linkini koymuş..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Sirius Seriside smarttı ama ondada yoktu. Titan sirius ve dual serisine daha üst seğment kesinlikle konulması gerekirdi.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Lg icin Iki cesit wifi modem var görünüyor;birisi yukardaki, digeri bu ;
buradaki fiyat son kullanici icin degil isletmeler icin.son kullanici fiyati 150€ civari.
hocam on ikiden vurmuşsunuz. Sanırım titan a uyumlu olan bu model. Bunu burdan sipariş etmek mesele. bir kurcalayayım siteyi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt