Lg tv tarayıcı kasıyor

V Çevrimdışı

Vlkangndz

Yeni Üye
21 Nis 2021
10
29
Selamlar . Lg 55nanocel766qa tv aldım indirimli .
Tarayıcadan film maç açmayı falan denedim çok zor açtı kastı . Açtığında da izlenmedi zaten kasıyor kapandı .tarayıcısı yandex.
Diğer yerlerinde sorun yok gibi netflix YouTube falan . Tv iyi ama tarayıcının böyle olması bu mu lan diyor lg . Şıanda tv 19 k civarında bi de .
Bundan önce Vestel u9500 vardı , tarayıcıdan maç veya film açmıştım rahat :)
Bu sorun normal mi ne yapmam lazım 3 günlük tv.
Bu tv kullananlara arkadaşlardan yorum bekliyorum mutlaka . Diğer ustalarımdan da .

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Özellikle Android ekosistemine ilişkin Sayın teraspy teraspy Emmimiz bir örnek soru sormuştu Yapay Zekaya. Yapay zekanın cevaplarını ve bizlerin yanıtlarını bu konudan inceleyebilirsiniz. Kaldı ki söz konusu TV webOS tabanlı. Dolayısıyla hep söylediğimiz gibi, Smart özelliklerine tamamen güvenerek TV seçmek yerine görsel performansı ile ilgili özellikleri öne çıkan bir TV ve Android Box edinmek birçok kullanım senaryosu içerisinde en tatmin edici olanı. Ancak tabii ki TV' niz özelinde bir problem olduğunu düşünüyorsanız Servis ile de bir görüşmenizi öneririm. Onlar bu duruma ne diyecek. Konu linki;

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,343
39
V Vlkangndz Siz olayı yanlış anlamışsınız diye düşünüyorum. Televizyonlardaki tarayıcılardan bilgisayardaki veya telefondaki gibi performans alamazsınız. O nedenle, tv'nin dahili tarayıcısından performans beklentisine girmek hayal kırıklığı yaratır. İade edip yerine yenisini alsanız bile sonuç değişmez bence. Aşırı derecede kasma veya yanıt vermeme durumu varsa cihazı yeniden başlatın veya internet bağlantısını kontrol edin.

19K bizim için büyük para ama mevcut şartlarda 55'' tv kategorisi çok büyük sayılmaz. Nano75 serisi de markanın giriş seviyesinde yani görece olarak düşük bütçelere yönelik ürettiği modeller.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
V Vlkangndz Siz olayı yanlış anlamışsınız diye düşünüyorum. Televizyonlardaki tarayıcılardan bilgisayardaki veya telefondaki gibi performans alamazsınız. O nedenle, tv'nin dahili tarayıcısından performans beklentisine girmek hayal kırıklığı yaratır. İade edip yerine yenisini alsanız bile sonuç değişmez bence. Aşırı derecede kasma veya yanıt vermeme durumu varsa cihazı yeniden başlatın veya internet bağlantısını kontrol edin.

19K bizim için büyük para ama mevcut şartlarda 55'' tv kategorisi çok büyük sayılmaz. Nano75 serisi de markanın giriş seviyesinde yani görece olarak düşük bütçelere yönelik ürettiği modeller.
Ancak özellikle görsel performansı ve Smart özelliklerini bir kenara bıraktığımızda özellikleri oldukça doyurucu. Android Box' ların 2500-3000 TL civarında fiyatlarda seyrettiği günümüzde hepsi birden olsun dediğimiz cihazların fiyatları çok daha farklı seviyelerde olacaktır diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt