LG Titan Wi-fi Kit

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Merhaba. Başlıkta belirtitğim modele Wi-fi Kiti aramaktayım. Bölgemdeki serviste yokmuş. Bu işi yapanlar acaba diğer LG modellerinin wifi kitleri Titana uyar mı ?

Makinede yeri var ama içi boş :)

Veya evinde Wifi li LG marka klima kullananlar kitin fotoğrafını atabilirler mi ?

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Daha önce hosbulduk hosbulduk hocamız paylaşmıstı. Ürün kodu : LG PWFMDD200

Bunu LG türkiyeden sorgulatın.
İlginiz için teşekkürler. Yarım saatlik bir telefon trafiğinden sonra ürünün stok ve fiyat bilgisine ulaşabildiler.

375 TL dediler.

Hocam birşey sormak istiyorum. Normalde LG Titan modellerinde yurt dışında satıldıkları zaman içlerinde Wifi kit olduğu halde satışları yapılıyor. Ama ne hikmetse ülkemizde wifi kitleri sökülerek veya hiç takılmayarak satışları yapılmış.

Ürünü almadan önce de LG nin sitesinde (şuanda o sayfaya ulaşamadım) ürün özelliklerinde wifi seçeneği vardı. Ayrıca performas ürünü bir model olduğundan dolayıda kesin vardır düşüncesiyle sipariş etmiştim. Ama ne hikmetse böyle bir durumla karşılaştım.

Sonuç olarak; acaba bu parçayı ücretsiz vermeleri gerekmez mi ? Yani sonuçta makinede var olan bir parça eksik şekilde satışı yapılıyor, bence bu durum etik değil.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İlginiz için teşekkürler. Yarım saatlik bir telefon trafiğinden sonra ürünün stok ve fiyat bilgisine ulaşabildiler.

375 TL dediler.

Hocam birşey sormak istiyorum. Normalde LG Titan modellerinde yurt dışında satıldıkları zaman içlerinde Wifi kit olduğu halde satışları yapılıyor. Ama ne hikmetse ülkemizde wifi kitleri sökülerek veya hiç takılmayarak satışları yapılmış.

Ürünü almadan önce de LG nin sitesinde (şuanda o sayfaya ulaşamadım) ürün özelliklerinde wifi seçeneği vardı. Ayrıca performas ürünü bir model olduğundan dolayıda kesin vardır düşüncesiyle sipariş etmiştim. Ama ne hikmetse böyle bir durumla karşılaştım.

Sonuç olarak; acaba bu parçayı ücretsiz vermeleri gerekmez mi ? Yani sonuçta makinede var olan bir parça eksik şekilde satışı yapılıyor, bence bu durum etik değil.

Wi-fi nedeniyle bandrol vergisine takılmamak için belki de yapıyor olabilirler.
Yani üreticiden öyle sipariş geçiyorlardır diye düşünüyorum.

Konuyla ilgim yok ama fikir belirteyim dedim.

Kutuları tek tek açıp içlerinden kit alacaklarını sanmıyorum.

Sota Sota A Adem Helvacı daha iyi bilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,554

375 TL dediler.

Aynı durum benimde kullanmış olduğum Samsung JUNGFRAU serisinde mevcut.
Cihaz performan serisi ve yurt dışınında dahili Wifi olarak satılırken Türkiye gönderilen seride wifi kit malesef yok.

Benzer durumu Midea Mission yaşadık ilk gelen seriler wifi kitli olurken sonraki seriler wifi kitsiz göndermeye başladılar.
Bu durumun temel nedeni maliyeti aşağıya çekmek.

Üzülerek söylüyorum ki 50-60$ maliyet edilen giriş sınıfı klimaları bize 3000+tl kakalayıp
sonrada wifi kiti opsiyonel olarak sunmanın adını siz koyun.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Aynı durum benimde kullanmış olduğum Samsung JUNGFRAU serisinde mevcut.
Cihaz performan serisi ve yurt dışınında dahili Wifi olarak satılırken Türkiye gönderilen seride wifi kit malesef yok.

Benzer durumu Midea Mission yaşadık ilk gelen seriler wifi kitli olurken sonraki seriler wifi kitsiz göndermeye başladılar.
Bu durumun temel nedeni maliyeti aşağıya çekmek.

Üzülerek söylüyorum ki 50-60$ maliyet edilen giriş sınıfı klimaları bize 3000+tl kakalayıp
sonrada wifi kiti opsiyonel olarak sunmanın adını siz koyun.
Malesef adını koyamıyorum.

Peki 375 TL fiyat sizce uygun mu ? Bu işin içerisindesiniz diye soruyorum. Aslında bütçemi aşıyor ama wifi kit bazen gerçektende lazım oluyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,554
Malesef adını koyamıyorum.

Peki 375 TL fiyat sizce uygun mu ? Bu işin içerisindesiniz diye soruyorum. Aslında bütçemi aşıyor ama wifi kit bazen gerçektende lazım oluyor.
sürekli sabit ısı isteyen bir mekanda kullanılıyorsa evet gerekli. Onun haricinde hayati bir özellik değil ama konforu arttırdığını söylebilirim.

eve gelmeden ortam istediğin ısıya hazır oluyor.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
sürekli sabit ısı isteyen bir mekanda kullanılıyorsa evet gerekli. Onun haricinde hayati bir özellik değil ama konforu arttırdığını söylebilirim.

eve gelmeden ortam istediğin ısıya hazır oluyor.
Konforu arttırdığından şüphem yok, tek şüpheli şey bu alete 375 TL verip vermemek :)

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Arıza çıkaran, arada bağlanamayan bir aygıt değilse verin gitsin.
Yok arada canı sıkılır bağlanmaz falan, 375 liraya daha güzel şeyler yapılabilir. :kiskis
?
Düzgün çalışma olayını bilmiyorum ki hocam. Hiç kullanmadım kullananıda görmedim. Sota Sota hocam bu konuda sizin bilginiz varmı, lg lerde bu özellik sağlıklı çalışıyor mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt