Lg titan klima durmayan iç fan

M Çevrimdışı

Mustafax

Yeni Üye
9 Ağu 2018
17
34
Defrost illaki hava donma derecelerinde olacak diye birsey yok.
Ozellikle Nemli havalarda defrost daha yogun olur.
Sebebi kondeserde yogunsan nemin
Donmayi daha cabuk tetiklemesi.
Sagol hocam yagış falan olmamışti inşallah cok soguklarda beni zora sokmaz bu olay tesekkurler

M Çevrimdışı

Mustafax

Yeni Üye
9 Ağu 2018
17
34
Sota Sota, hocam tekrardan rahatsız ediyorum yine dısarısı 10 derece icerisi 24 dereceye setlenmiş 25 e aldım 10 dakika çaliştı ve agız çıkış sıcaklıgı 45 derece iken defrosta girdi yani dış ünitede karlanma buzlanma yok öle dış ünitede aşırı bi soguk hava dahi üflemiyordu ayrıca gece den sabaha 10 saatlik bir zaman diliminde 2.300 watlık lık bir elektrik harcamiş bu buzdolabıyla birlikte harcadıgi elektrik yani alt frekanslarda çalısmış ben sadece 1 derece yükselttigimde 45 derece üfledi defrosta girdi yani agız çıkış sıcaklıgı yüksekken sabaha kadar 4 kez falan girdi bu normal mi bir türlü anlam veremiyorum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,426
Ic unıte uzerınde Defrost lambası cıhaz termostat yaptıgı zamanda yanar. sızı yanıltmasın.

Defrost anında ıcunıte durur dısunıte calısmaya devam eder.

Termostat anında ıc unıte mınınum fanda calısmaya devam eder dısunıte komple durur.

M Çevrimdışı

Mustafax

Yeni Üye
9 Ağu 2018
17
34
Ic unıte uzerınde Defrost lambası cıhaz termostat yaptıgı zamanda yanar. sızı yanıltmasın.

Defrost anında ıcunıte durur dısunıte calısmaya devam eder.

Termostat anında ıc unıte mınınum fanda calısmaya devam eder dısunıte komple durur.
Termostat ta ic ünite fan minimunda devam ediyor bunda sıkıntı yok ama bu tıss puff dedi iç ünite fanı durdu hocam müsaadenizle ben yarın bir video çekicem orada daha net ve ayrıtılı şekilde izah etmiş olucam inanılmaz derecede takıldım bu olaya :)))

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt