LG harici TV önerisi

E Çevrimdışı

erdiozgor

Yeni Üye
9 Nis 2022
22
31
LG 55UK6470 kullandım 3 sene. PS5 te oyun oynarken birden görüntü gitti. Ses var görüntü yok. Neyse servise verdim. Panel değişecek dediler ve 6 bin TL onarım fiyatı çıkardılar…

Bende 6000 TL’ye kadar (bu fiyata ancak yerli ürün bulunur) sıfır 50-55” inç arası 4K HDR TV bakıyorum.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
Bir kaç yere daha sormaniz .
Belki led arızası olmasın .
Ustalar daha iyi bilirler durup dururken panel bana inandırıcı gelmedi belkide panel veya başka bir yerdendir.
Ustalar bir yol gösterir .

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
Yetkili olmayan bi servisede ne bileyim güvenemiyorum hocam ya

USTALAR BİR YOL GÖSTERİRLER ?

Forumda link yazısını gördükten sonra .

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bunun yetkili servis kısmına takılmayın bence dışarıda yetkili olmayan bir yere verin TV'yi..

Led bar arızası gibi görünüyor belki 1000 TL gibi bir fiyata led değişimi ile çözülecek ..

6000 TL Panel arızası deniliyor LG Sony gibi firmalar led bar arızalarına panel arızası demeye başladı.

Dışarıda bir servise verin baksınlar LG panel arızası dedi 6000 TL fiyat çıkardı diye söylemeyin sadece.

Dışarıdaki servis led bar değişimi ile çözerse sorunu masraftan kurtulmuş olursunuz ..

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
512
Bende daha önce izmirde yaptırdım özel servise izmirde oturuyorum.

1 sene geçti sabah akşam açık TV problem yok maşallah İstanbul da daha çok imkan var bence araştırın benim cihaz philips ti ama servis fiyatına göre 1000 TL daha uygun yaptırdım.

Ayrıca kırılmayan ekran neden değişir anlamadım çok teknik bilgim olmasada

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt