LG Dual eko iç ünite su akıtması

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
LG Dual eko klima takılalı 2 ay oldu bugün baktım iç ünite su akıtıyor her yere su akmış. Gider borusunu takip ettim baktım su düzgün şekilde akıyor. Eski klimamı iç ünitedeki çatlak yüzünden değiştirmiştim bu klimada aynı onun gibi su akıtıyor

Sota Sota

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Drenaj duzgun ve tikali degilse
Ya drenaj tavasi çatlaktir. pek ihtimal vermiyorum.
Yada ic unitedeki drenaj hortum yerine tam oturtulmadigi icin ordan sizdiriyordur.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Drenaj duzgun ve tikali degilse
Ya drenaj tavasi çatlaktir. pek ihtimal vermiyorum.
Yada ic unitedeki drenaj hortum yerine tam oturtulmadigi icin ordan sizdiriyordur.

Akan su yukarıdan geliyor yani arka taraftaki petekten akan su kısmından geliyor sanırım. Su yukarından aşağıya doğru iç üniteden süzülmüş. Bu çatlak olduğu anlamına gelmiyor mu ? Çünkü aynı olay eski klimada da oluyordu

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Sokulmesi basit ama bunu yazarak anlatmak zor
Oyuzden ellemeyin bence.
Servis gelince bir ücret ister mi acaba o sebeble sordum. Çünkü akan suyu sildim bazen akıyor bazen akmıyor gelen servis bunun bişeyi yok deyip ücret talep etmesin.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Konu hortlatçam yine ama şöyle bir maruzatım var:

Ben mi yanılıyorum yoksa sonucu paylaşılmayan çok mu fazla başlık/konu var forumda? Yoksa bana mı denk geliyor.

Tamam soru soruyoruz cevap ve destek de görüyoruz ama sorun nasıl çözüldü yazmazsak forumda bir sürü işe yaramaz başlık oluyor.

Naçizane tavsiyem; sonucu paylaşılmayan konuları silmek yönünde olacak.

Bir de bizler de sorumluluk alıp sonuçlarımızı paylaşalım forumda.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri