LG dual Cool borulardan ses gelmesi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
bu konuyu daha önce konuşmuştuk borunun fazla eğim-büküm verilmesi sebebiyle gaz akış sesini duyuyorsunuz.
servisi çagırın gereğini yapsınlar.

tasarımsal olarak cihazda gaz akışıyla ilgili ses problemi duymadım denk gelmedi.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
bu konuyu daha önce konuşmuştuk borunun fazla eğim-büküm verilmesi sebebiyle gaz akış sesini duyuyorsunuz.
servisi çagırın gereğini yapsınlar.

tasarımsal olarak cihazda gaz akışıyla ilgili ses problemi duymadım denk gelmedi.
İşte servis yapar mı aradık yapacak bir şey yok diyor

İşte servis yapar mı aradık yapacak bir şey yok diyor
İşten de çıktım boşum şu ara yaptırayım diyorum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
ne demek yapacak birsey yok. müsteri hizmetleriyle görüşün durumu izah edin.

elinizden gelirse
büküm olan yeri aşırı zorlamadan hafif esneterek çok hafif doğrultun sesin kesildiği yerde bırakın.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
ne demek yapacak birsey yok. müsteri hizmetleriyle görüşün durumu izah edin.

elinizden gelirse
büküm olan yeri aşırı zorlamadan hafif esneterek çok hafif doğrultun sesin kesildiği yerde bırakın.
Senin söylemenle büktüm baya azaldı da oda sessizliğinde çok duyuluyor hala bide koltuğun üstünde dibimde klima

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Israrcı olun bunaltın geriye çekmeyin kendinizi.
Israrcı oldum bugün tesisatta sıkıntı yokmuş ama müşteri memnuniyeti adına değiştireceklermiş

Müşteri tipine göre muamele oluyor bu arada müşterin işten anladığını fark ediyorlar ona göre muamele yapıyorlar hiç umursamasam vakum bile yapmayacaklardı diye tahmin ediyorum

Israrcı olun bunaltın geriye çekmeyin kendinizi.
Hazır konu açılmışken sorayım klimayı aciyorum ilk açılışta en az iki kere pes peşe normal hava da buz kırmaya giriyor şimdi 3. Ye girdi toplasan 5dk çalışmadı 2 kere foss ladı normal mi bu cam falan açık sadece sesi kaydetmek için açtım

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
ilk calistirmada dis ortam soğuk olduğu olduğu için buz çözme işaretini gosterir.
kendini isitip sonra ısıyı içeriye gönderir.

açılır acilmaz ufleme baslarda soğuk havayi size üfler.

ayrica ic unite uzerinde buz olmasi defrost yaptığı anlamina gelmez termostat yaptığı zamanda o isaret çıkar.

o isareti gördüğünüzde dis uniteye bakin çalışmaya devam ediyorsa iste ozaman buz çözme yapiyor deriz.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Sorun yok denilen bakır borular bence borular sağlam dı yanlarında çırak var boruyu düzeltmek için üzerinde yürüdü o zaman yamuldu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt