Lg çamaşır makinesi

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Lg Fh2b8tdwa çamaşır makinesi on kapaktan su sızdırıyor cam ile körüğün yapistigi yerde korukte 2 tane yırtık var 0.5cm kadar buralardan su kaçırıyor kapaktan akıyor

Netten biraz araştırdım diger markaların çıkıyor korukleri 50 100tl arasi servisi aradım 420tl gibi rakam çıkartıyorlar tabikide +100tl işçilikte ekliyolar işçiliğe tabikide birsey demiyoruz hakları fakat diger markalarda olan 50 100tl olan parca lg de nasil 420tl oluyor oyle ozel bir makina da degil 8kg sıradan bir çamaşır makinesi hangi sene aldığımı hatırlamıyorum tahmini 5 6 sene 999tl gibi bir rakama almistim

Cok mantıksız bir fiyat politikası lg ürünlerini servis sonrasi hizmet yüzünden önermiyorum
Calisan arkadaslara diyecek bir sey yok sistemde böyle birsey yapamayız dediler eyw ama basit bir koruk bana 520tl ye patlıyacak ne kadar garip bir fiyat

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
115
36
Hocam parçacılara git makinenin modelini söyle hatta makine ve körüğün fotosunu çek belki yardımcı olurlar daha uyguna.

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
586
LG makinemizden biz de memnun değiliz, ve markanın yedek parça fiyatları çok yüksek. Diğer markalar ortak parça kullandıkları için (Bosch-Simens-Profilo) (Arçelik-beko-altus) ve piyasada yaygın oldukları için diğer markaların yedek parça fiyatları daha uygun oluyor. LG ön körüğü parçacılarda çıkma olma ihtimali diğer markalara göre düşük ama bulabilirseniz uyguna yardımcı olurlar. İnternetten sipariş vermeden önce aynı olmasına dikkat edin. Eğer resmini eklerseniz tamir için çözüm önerisinde bulunabilirim.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
5-6 senelik çamaşır makinası bendede var inşallah sorun çıkarmaz parçalarının bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri