LG 65G16 65" 165 CM 4K UHD OLED veya SONY XR65A80J 65'' 164 CM 4K UHD SMART GOOGLE OLED Hangisi?

U Çevrimdışı

Uğur Yavuzcan

Yeni Üye
11 Eyl 2019
21
44
Arkadaşlar konu başlığındaki gibi iki model OLED arasında kaldım açıkçası.Lg servisleri malumunuz devamlı şikayet.
Bu üründe servis ne kadar ihtiyacım olur veya 2 sene sonra garanti dolduktan sonra birçok firma müşteriyi terk ediyor ayrı konu.
Sony servislerini hiç bilmiyorum.
İki üründen LG olan ürün yurt dışı testlerde oledlerin yanık meselesi ile iligli bazı geliştirmeler var.Logo olan piksellerin parlaklığını otomatik olarak azaltıyormuş...

Sony tv de ise benzeri sorun olur mu bilemiyorum.

G1 serisi ile A80 modeli denk gibi duruyor.Ancak sony tv lerde bazı parçalar daha mı uzun ömürlü olabilir acaba?

Yorumlarınızı rica ediyorum,teşekkür ederim.

U Çevrimdışı

Uğur Yavuzcan

Yeni Üye
11 Eyl 2019
21
44
Forumda Tv tavsiyesi alanına bu akşam benzer soruyu sormuştum.Sağolsun cevap yazan arkadaşlar oldu.Bir haftadır kafamı çok kurcalayan bir konuydu ve birkaç saat önce Bursa Vatan Bilgisayarda LG65G16 OLED serisi ile yanında bu seriye özel üretilen tv'eni ile hemen birebir ölçüde olan LG ses sistemi ile beraber aldım.
Ses sistemi normalde 7000 tl civarında iken G16 serisi ile aldığınızda sadece 1000 tl'ye iniyor.
+3 yıl garanti uzatımı ile beş yıla uzattım.
Vatan bilgisayarda tv lere özel 3 ay ertelemeli SIFIR FAİZ ile 9 taksite bölerek satın alınabiliyor bilginiz olsun.
Kredi kartı sadece 4 taksit geçebiliyorsunuz,ertelemeli kredi çok işime yaradı diyebilirim.
Yarın hayırlısıyla kurulum yapılacak servis tarafından.
Teşekkür ediyorum.?
Sayın albanez albanez ben üniversite yıllarında öğrenciyken bundan 17-18 yıl önce sizin Pioneer Plazma yorumlarınızı ilgiyle okurdum donanımhaber sitesinde.
Hafızam beni yanıltmıyorsa hep büyük ekran alın derdiniz,bu akşamda tv yi alırken g16 serisinin 77 ebatında olana baktım ancak izleme mesafem 4,5 metre olmasına rağmen gözüm yemedi açıkçası.
Sağlıcakla kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt