lg 42lb620v

C Çevrimdışı

camelot41

Aktif Üye
17 Tem 2020
84
28
lg 42lb620v arkadaslar telezyon reset ledım fabrıka ayar yapıoyrum sureklı kanallar sıfırlanıyor yenıden aratıyorum kapatıp actıgım zaman bunun cozumu varmıdır yazılım guncel yenıden yuklmeeyı dendeım ızın vermdı guncel oldugu ıcın

cxzczxcxzczx.webp

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok duyuyorum bu sorunu. yeniden yazmak lazım ancak yanlış hatırlamıyorsam bunlarda iki tip anakart gördüm ben.
nand spı nasıl çözüm olacağına ona göre karar vermek gerekir.
Usb yazılımları ile çözülmüyordu en son. Yine de C Canberi ustadan görüş isteyelim.

C Çevrimdışı

camelot41

Aktif Üye
17 Tem 2020
84
28
Çok duyuyorum bu sorunu. yeniden yazmak lazım ancak yanlış hatırlamıyorsam bunlarda iki tip anakart gördüm ben.
nand spı nasıl çözüm olacağına ona göre karar vermek gerekir.
Usb yazılımları ile çözülmüyordu en son. Yine de C Canberi ustadan görüş isteyelim.
Canberi usta yardımcı olursa çok iyi olur çok can sıkıcı bir durum bu şimdiden teşekkürler

H Çevrimdışı

h.hus75

Yeni Üye
18 Ara 2020
14
30
Aynı durum bizim tv’de de mevcut, sorunu yazılımla çözülebilir miyiz?

jacabojacabo Çevrimdışı

jacabojacabo

Aktif Üye
18 May 2019
265
49
lg sitesinden güncel yazılımını yükleyip deneyin.fabrika ayarları yaptığınızda türsat olarak değilde yeni uydu ekleyip kanalları güncelleyin.güncellemeyi yaptıktan sonra uk üzerinden tv yi kapatın ve biraz bekledikten sonra tv nin elektrik kablo fişini prizden çıkartıp geri takın silecekmi tekrar.silerse nandflahs kullanılmışsa flash entegresi değişmesi gerekir.emmc flash kullanılmışsa emmc flash tekrar yazılması gerekir

H Çevrimdışı

h.hus75

Yeni Üye
18 Ara 2020
14
30
Merhaba emmc flash nasıl yazıyoruz, detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri