LG 42lB620V Model Televizyon Led Arızası

F Çevrimdışı

Faruk Toprak

Yeni Üye
27 Ara 2019
4
29
Merhabalar. Evimizde LG 42LB620V model televizyon mevcut ve led arızası verdi. Bu arızayı daha öncede vermişti, garanti kapsamında tamiri yapılmıştı. Aradan geçen 3 yılın ardından yeniden arıza verdi. LG nin yetkili servisinden gelen arkadaş arıza tutarının 700 TL olabileceğini söyledi. Led fiyatı ve işçiliğin muntazam olması gerektiğini Adem ustadan izlemiştim. Fiyatı makul gördüm. Ancak sizinde görüşünüzü almak istedim. Tamir ettirmem benim bütçeme fayda mı sağlar zarar mı?

F Çevrimdışı

Faruk Toprak

Yeni Üye
27 Ara 2019
4
29
IMG-20191228-WA0000.jpg

TEKNOwest TEKNOWEST Teşekkkür ederim. :)
Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji Öneri üzerine gerekli yüklemeyi yaptım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
F Çevrimdışı

Faruk Toprak

Yeni Üye
27 Ara 2019
4
29
Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji Emin olun dükkanınıza seve seve gelirdim, ancak İstanbul Kartal da oturuyorum. Muğla da olduğunuzu öğrendiğimde yüzüm düşmedi değil. Benim mevkim için sizin kadar kaliteli işini hakkıyla yapan birine yönlendirebilirseniz muazzam olur. Böyle imkanınız yoksa yetkili servise vermekten başka çaremiz olmayacak. Bu durumdan dolayı yetkili servisin çıkarttığı 700 TL fiyat verilebilir mi.? Yoksa farklı bir cihaz bakmam daha mı iyi olur. :)

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji Emin olun dükkanınıza seve seve gelirdim, ancak İstanbul Kartal da oturuyorum. Muğla da olduğunuzu öğrendiğimde yüzüm düşmedi değil. Benim mevkim için sizin kadar kaliteli işini hakkıyla yapan birine yönlendirebilirseniz muazzam olur. Böyle imkanınız yoksa yetkili servise vermekten başka çaremiz olmayacak. Bu durumdan dolayı yetkili servisin çıkarttığı 700 TL fiyat verilebilir mi.? Yoksa farklı bir cihaz bakmam daha mı iyi olur. :)

MNG kargo anlaşma kodumuzu veriyoruz şehir dışından bize göndermek isteyen takipçilerimize :) tahmin ediyorum led bar ile birlikte 430-450 liraya gelecek kargo ile en fazla 550-600 liraya gelmiş olur. Tabi ki sizin değerlendirmeniz önemli :) İstanbul için maalesef böyle bir bilgimiz yok olsaydı seve seve paylaşırdık bizde :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sizin tv için ben fiyatı yüksek bulmadım.

Piyasa koşulları doğrultusunda anormal olmasa da gönül daha ucuza çıkarabilmek istiyor elbette.

Normalde 300tl bantlarında Led bar, 300tl de işçilik deseler yine de 600e çıkar o tv ama orijinal adı altında servis farkı eklemelerine itiraz da edemiyoruz ne yazık ki.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
MNG kargo anlaşma kodumuzu veriyoruz şehir dışından bize göndermek isteyen takipçilerimize :) tahmin ediyorum led bar ile birlikte 430-450 liraya gelecek kargo ile en fazla 550-600 liraya gelmiş olur. Tabi ki sizin değerlendirmeniz önemli :) İstanbul için maalesef böyle bir bilgimiz yok olsaydı seve seve paylaşırdık bizde :)

İlteriş nasılsın görüşmeyeli?

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Bu mng var ya tam dayaklık.
Sabah 10 da söz elinizde abi demişti.
Ufuğa haber verirmisin rica etsem, beklemesin bu gün, kendi müşterisine haber versin ki vatandaş tv beklemesin evde boşu boşuna.
Tamamdır abi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi net bilgi aldım. 170 TL led bar +200 işçilik ile birlikte 370 liraya işiniz bitiyor, kargo hariç.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Faruk Toprak

Yeni Üye
27 Ara 2019
4
29
Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji İnanın kargo şirketlerinden çektiğim kadar kimseden çekmedim. Size güvenim tam kargoya asla. Sanırım yetkili servis bize gözüktü. Allah işinizi hayırlara getirsin. Yardımlarınız, ve değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim. :)

A Adem Helvacı Adem ustam ilk yazımda da yazdığım gibi Youtube kanalınızdan bu konudaki görüşlerinize mütevellit fiyatı bende makul buldum. Ancak bu parayı vermek yerine yeni cihaz almam daha mı uygun olur. Bu fiyat abes bir fiyat mıdır değil midir? gibi akılda kalanlar hakkında bilgi alışverişiydi. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Sizden çok şey öğrendik. :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt