Letgo Dolandırıcılığı

pensamper Çevrimdışı

pensamper 

Mesut
Aktif Üye
10 Eyl 2019
61
32
Letgoda çok sayıda ürün sattım ve aldım her zaman önceliğim yüz yüze alışveriş . sizede tavsiyem.

Bİ seferinde orduya Anakart yolladım adam anakartı yaktı sonrada suçu bana attı birde çalışma videosuda yollamıştım o saatten sonra şehirdışından ne birsey alıyom nede satıyorum.

Ağrısız başım...

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bugün daha sahibindenden ürün geldi satıcı arkadaş watsaptan kargo resmini takip nosunu atttı bende 500 tl eft yaptım ürün bugün geldi bir sorun yok.genellikle üç kağıtçılar belli oluyor.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bugün daha sahibindenden ürün geldi satıcı arkadaş watsaptan kargo resmini takip nosunu atttı bende 500 tl eft yaptım ürün bugün geldi bir sorun yok.genellikle üç kağıtçılar belli oluyor.
O sistemin de dolandırıcılığı var maalesef... İnsanın niyeti bozuksa her sistemi kirli işlerine alet eder. Yani, hırsıza kilit olmaz...

Rabbim, iyileri, kötülerin şerrinden muhafaza eylesin inşallah.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Ben kırık monitörü parça niyetine sattığım için önce havale yaptı karşı taraf.
Onun dışında şehir dışında ikinci el satış sıkıntılı.
Satan kişinin önce havale alıp sonra kargo yapması dışında güvenilir bir yol yok maalesef.
Ki orada da alıcının karşı tarafa iftira atma ihtimali var.
Bu yüzden elden satış en temizi. :hihi

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
bende çift kişilik yatak sattım alan suriye li idi eve yakın parkdan wp den konum attım eşi ile gelmiş. eve gidene kadar biraz tedirginlerdi. evde hanımı görünce biraz sakinlediler. eşi kontrol etti. yatağı aldılar. bizim iki kişi zorla taşıdığımız yatağı adam tek başına aldı götürdü. ben ve hanım şaşkın şaşkın adamı izledik.evleri nerede bilmiyorum ama adam yatağı kucakladığı gibi götürdü.

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
bende çift kişilik yatak sattım alan suriye li idi eve yakın parkdan wp den konum attım eşi ile gelmiş. eve gidene kadar biraz tedirginlerdi. evde hanımı görünce biraz sakinlediler. eşi kontrol etti. yatağı aldılar. bizim iki kişi zorla taşıdığımız yatağı adam tek başına aldı götürdü. ben ve hanım şaşkın şaşkın adamı izledik.evleri nerede bilmiyorum ama adam yatağı kucakladığı gibi götürdü.
Allah kimseyi vatanından etmesin üzülüyorum durumlarına

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt