Letgo 'da bulduğun profil ve sattığı ürünler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Biraz önce şöyle düşündüm Ankara otobüsü 100 TL git gel 200 TL yine kaarım 1000 TL ? gidip elden mi alsak ?
En kotu forumdan birileri yakınsa aracı olsun o yerimize alsın, en azından olmaz ama yine dolandirilirsak forumdaki arkadaş dolandirsin yine yabancıya gitmez para ?

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Banada şüpheli geldi konu açmakta fayda gördüm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben izmir deki ilanı için yazmıştım bana Bergama da olduklarını kurulum yaptığını buradan elden teslim edeceğini yazdı ama Bergama çok uzak olduğu için vazgeçtim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
GET ile de dolandırıcılık yapılıyor bilginiz olsun.
Adam kutuya başka bir şey koyup ürünü öyle iade ediyor. (Satın aldığını cebe atıyor yani.)
GET ile satıcı tamamen güvence altına alınmış olmuyor. :kiskis

Ürünler piyasasından ucuz. (Özellikle Ryzen 3xxx işlemciler.)
Elden görülüp test edilmediği müddetçe alınmamalı.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
"Arabulucu" seçerken konuya hakim olmasa da en azından mübaşir olan birilerini bulmakta fayda var. Hiç bilgisi olmayan kişiyi ürün almaya göndermekle direk parayı karşıya gönderip almak arasına bir durak eklenmiş olur. ?

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Arızalı malı gönderip sen bozdun da diyebilir. Malı görmeden, test etmeden almak bence mantıklı değil macera aramıyorsan.

Emin olmadan almak niyetin de değilim konu açıp yorumları görmek istedim. Şikayet ettim aslında ama letgo pek takmadı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

GET ile de dolandırıcılık yapılıyor bilginiz olsun.
Adam kutuya başka bir şey koyup ürünü öyle iade ediyor. (Satın aldığını cebe atıyor yani.)
GET ile satıcı tamamen güvence altına alınmış olmuyor. :kiskis

Ürünler piyasasından ucuz. (Özellikle Ryzen 3xxx işlemciler.)
Elden görülüp test edilmediği müddetçe alınmamalı.

N11 gittigidiyor sahibinden gibi sitelerden bir şey aldığımda kutu açılımını yaparken video çekiyorum ? bugüne kadar başıma birşey gelmedi ama gelmeyeceği anlamına gelmez

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt