Kılavuz Lenovo P2 (P2a42) Android 13 yapmak

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Evet bir ara üye idim yıllardır girmemiştim şifremide unuttum.üstünede düşmedim şimdi dışardan izliyom.

Ben az önce şifremi sıfırladım. En son üyeliğimi 2014' te almışım. Ondan önce de yıllarca dışarıdan izledim, yükledim, v.s. :)
Ben ne sıfırladım ne de izliyorum ,hatta tv yazılımınla alakalı alman dostum "oradayım ben de ,sen de üye ol" demişti ,bana linkler verdi ama ben zaten onları yayınlamıştım tavsiyeforumunda :) Sonradan ona bekozap'ın linkini verince çok şaşırmıştı,"orası size mi ait" demişti :haha1

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ben ne sıfırladım ne de izliyorum ,hatta tv yazılımınla alakalı alman dostum "oradayım ben de ,sen de üye ol" demişti ,bana linkler verdi ama ben zaten onları yayınlamıştım tavsiyeforumunda :) Sonradan ona bekozap'ın linkini verince çok şaşırmıştı,"orası size mi ait" demişti :haha1
Yani hepsinin kaynağı benim, biziz diyorsun Sayın Emmi. :tara

M Çevrimdışı

munib

Yeni Üye
1 Ara 2022
37
57
Yatmadan aklıma geldi onvo f 900 tv ye yazılım çıktımı enimki halen 9 android

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
lenovo p2 de 4 ram var onun için çok iyi çalıştı benım kurduğum rom iyi sıkıntı olmadı.diğer romları denemedim.
Lineage OS gibi romların dışındaki romları kurduğunuzda önemli bilgilerinizi o cihazlara kaydetmeyin.
ROM içerisine zararlı yazılım eklenmiş olabilir.
Kredi kartı bilgisidir, önemli mail adresinizin oturumunu açmak vs bunları emanet etmeyin.

Topluluk romları biraz daha güvenilir olur ama onların da güvenliğini tam teyit edebilir miyiz bilmiyorum.
Forumlarda kişilerin yaptığı projelere çok da güvenmeyin derim.
Cihazı yine kullanın tabi ama dikkatli olun.

Geri
Üst Alt