Kılavuz Lenovo P2 (P2a42) Android 13 yapmak

M Çevrimdışı

munib

Yeni Üye
1 Ara 2022
37
57
Lenovo p2 Android 13 yapmak hakkında:
yukardaki sitede adamlar yapmış.elin gavuru derler.haşa vallahi ben demem.
Romu Yapanları yürekten seviyorum. selamlıyorum.

Ekran-Alintisi1c1288a4d1e23ec4e.png

Yukarda linkini verdiğim siteyi inceleyin Ben lenova p2 romu 13 yükledim
Ayrıca lenovo k6 11 romu yine bu siteden yükledim yazık cihazları çöpe atmayın saygılar

Bu arada yazılım dual sim ve single sim versiyonlarda aynı şekilde çalışmaktadır. Farklı versiyon, düzenleme v.s. yoktur.

Önemli not: Yazılım yüklemek her zaman riskli bir işlemdir, eğer konu hakkında detaylı bilginiz yok ise cihazı Soft Brick ya da Hard Brick yaparak kullanılmaz hale getirebilirsiniz. Sorumluluk her zaman kullanıcıya (Size) aittir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Eline sağlık :ok Bir ara bende yüklemiştim ama samsung telefona ,şimdi ara sıra sadece navigasyon olarak kullanıyorum onu,satsam para etmez çünkü:ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Elinize sağlık, çok teşekkürler. Sadece konu başlığını küçük harflerle düzenleyebilirseniz tamamen süper olacak. :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
:ok

Diğer konunun başlığına şimdi dikkat ettim. Ben peşin peşin Kılavuz ön ekini koydum. 😉

M Çevrimdışı

munib

Yeni Üye
1 Ara 2022
37
57
Bu arada şunuda belirteyim benimki çif simli hanımınki tek simli ikiside p2 sorun yok daha hızlı alışıyor romdan fazlalıkları kırpmışlar.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu arada şunuda belirteyim benimki çif simli hanımınki tek simli ikiside p2 sorun yok daha hızlı alışıyor romdan fazlalıkları kırpmışlar.
Bu bilgiyi ana mesaja da aktaralım. Muhtemelen gelen üyeler defalarca tekrar soracaktır ama en azından yönlendiririz.

Geri
Üst Alt