LED tv ve LCD tv lerinizi tamircilere vermeden evvel lütfen izleyin.

F Çevrimdışı

fatih7934

Yeni Üye
1 May 2020
23
44
O halde önce şu videoları bir izlemenizi önerebilirim size.

hocam ben bu işlemleri yapamam, zaten 10 senelik televizyon yeni bir tv almanın zamanı geldi sanırım. tavsiye edebileceğiniz ucuz markalardan tv varmı mesela dijitsu, sunny, hi level gibi içlerinden en iyisi hangisidir? zamanınızı aldığım için kusura bakmayın.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hocam ben bu işlemleri yapamam, zaten 10 senelik televizyon yeni bir tv almanın zamanı geldi sanırım. tavsiye edebileceğiniz ucuz markalardan tv varmı mesela dijitsu, sunny, hi level gibi içlerinden en iyisi hangisidir? zamanınızı aldığım için kusura bakmayın.
Onları almak yerine VESTEL üretimi HILEVEL 49UHL650 bul bir yerden lütfen. UHL650 bulamazsanın FHD olarak HL660 bakınız. 1800 2000 bantlarına bitirirsiniz bu işi :ok

T Çevrimdışı

Topselvi45

Yeni Üye
22 Nis 2020
5
51
Selamlar,
Sizede hayırlı Ramazanlar, Allah şimdiden ibadetleri nizi kabul etsin ?

Evet ledler sorunlu şanslısın ki bu tip arızalarda 1 i gittimmi komple aydınlatması çalışmayanlar var ?
Bayramınız mübarek olsun cümletten led değişimini yaptım tv nin değişen hiçbir şey olmadı.sizce sorun nerededir.
Selamlar,
Sizede hayırlı Ramazanlar, Allah şimdiden ibadetleri nizi kabul etsin ?

Evet ledler sorunlu şanslısın ki bu tip arızalarda 1 i gittimmi komple aydınlatması çalışmayanlar var ?
IMG_20200420_192511ae37f171c525033f.jpg

Ustam çok selamlar.öncelikle ramazanınız mübarek olsun.tv mde üstten ve ortada karama var bu led bar arızasımıdır..şimdiden çok teşekkürler.
Ustacım sizin ve ailenizin bayramı mübarek olsun.televizyonun led değişimini yaptım fakat herhangi bir değişim olmadı bunun sebebi nedir sizce şimdiden teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bayramınız mübarek olsun cümletten led değişimini yaptım tv nin değişen hiçbir şey olmadı.sizce sorun nerededir.

Ustacım sizin ve ailenizin bayramı mübarek olsun.televizyonun led değişimini yaptım fakat herhangi bir değişim olmadı bunun sebebi nedir sizce şimdiden teşekkürler
ama neden kontrol etmediniz ki :( üzüldüm adınıza.
sonuç hakkında yorum bekliyorum

S Çevrimdışı

sahinefe2000

Yeni Üye
25 Haz 2020
1
40
ADEM HOCAM
SONY 32EX401 MODEL TV VAR UZUN ZAMAN SEVEREK KULLANDIĞIM
GEÇEN HAFTA EKRAN YAZILARI ÇİFT GÖSTERMEYE BAŞLADI
TV TAMİR EDİLEBİLİR Mİ YOKSA ÇÖP MU OLDU
İYİ ÇALIŞMALAR.