Lazer göz ameliyatı için hastane tavsiyesi?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Çok ünlü bir göz hastanesine mesaj bırakmıştım, bu konuda bilgilendirilmek istediğime dair. Birkaç gün sonra çağrı merkezlerinden bir bayan aradı. Anlattı ve dediki şimdi okeylerseniz % şukadar indirimli ameliyat olabilirsiniz. Kart numarası istedi. Önce inanamadım, şikayet sitesine kayıt bıraktım yetkili bir bayan aradı çokça özür diledi ama iş işten geçmişti. Tv’de bal satanlardan farkı yok benim için bu göz hastahanelerinin. Ben o gün bu ameliyattan vazgeçmiştim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Adana Akdeniz lazer göz merkezinde
14 yıl önce Excimer yöntemiyle ameliyat olmuştum.
Arkadaşımida yaptırdık memnunuz.

Tavsiye edebileceğim diğer hastanede
Maya-Niv Göz

sardemir Çevrimdışı

sardemir 

Yorumsuz bir hayat..
Aktif Üye
13 Şub 2021
80
36
Ankara ' da , Seda Mütevelli 'ye 2013 'de " intralase lasik " yöntemi ile çizdirmiştim. O zamanlar "Kudret Göz ' de idi, şuan Dünya GÖZ keçiören şubesinde çalışıyor. Ben yaptıralı 8 yıl oldu ve memnun kaldığım için, biraderimi ve arkadaşlarımda çizdirdik, hepimizin memnunuz hiç bir şikayetimiz olmadı çok şükür.

Şiddetle tavsiye ederim. Çok nazik, kibar ve ilgili birisi.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,238
62
İzmir'de Kaşkaloğlu iyidir ama biraz pahalıdır,Ekol de iyidir tavsiye ederim.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
2 sene önce "hemen gel sana katarakt yapalım" dediler.. tabiri caizse arkama bile bakmadan kaçtım.. insan 2 gram görüyorsa o gözü bile eline verecekler neredeyse .. sakata gelmemek için bu tip yerleri iyi incelemek lazım..

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Hiç olma niyetim yoktu lakin bir tanıdığım doktor önerdi ve güven verdi. Veni Vidi “No touch ve Lasik” yöntemleri için uygun olduğumu söyledi. Biraz araştırdım No touch yöntemi sonrasında iyileşmesi uzun ama daha mantıklı gibi geldi. Bu yöntemle ameliyat olan varsa öncesi göz numaraları ve sonrası numaralar hakkında, yaşadıkları hakkında bilgi verebilir mi? Bende 1,5 miyop ve 0,5 astigmat var. Numara düşük görünsede gözlüksüz görme zor ve bulanık.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Hiç olma niyetim yoktu lakin bir tanıdığım doktor önerdi ve güven verdi. Veni Vidi “No touch ve Lasik” yöntemleri için uygun olduğumu söyledi. Biraz araştırdım No touch yöntemi sonrasında iyileşmesi uzun ama daha mantıklı gibi geldi. Bu yöntemle ameliyat olan varsa öncesi göz numaraları ve sonrası numaralar hakkında, yaşadıkları hakkında bilgi verebilir mi? Bende 1,5 miyop ve 0,5 astigmat var. Numara düşük görünsede gözlüksüz görme zor ve bulanık.

Mübarek cumalar.

Kimseyi kararından vaz geçirmek istemem

Arkadaşım bu tedavinin Ruslardan Türkiye gelişi ile ilk ameliyat olanlardan birisi tek göz ameliyat sonra diğer tek göz ameliyat bir durum olduğunda biri işlevini kısmen de olsa görsün.
Ameliyat sonrası aci
Tam sıfırlama olmadı tekrar ameliyat olmak istedi olmaz denildi araştırmalar yapıldı tekrar oldu.

O zamanlar bu ameliyatı olursan katarak ameliyat olmassin demişler doğrumu bilmem

Baska arkadaşin kardeşı Almanyadan Turkiyeye tatile gelmiş Türkiyeye goz muayene olmuş ameliyat yapalım demişler oda sormuş gözlüklü dr lar niye ameliyat olmuyor örneğin siz niye gözlük takiyorsunuz oda bana bu ameliyat uygun değil doğrumu bilmem .

Sonra işyerine göz prof dr geldi Son aşama ameliyat en iyi gözlük şimdi ders öğrencilerimin dr oldular yatlari katları var benim niye yok dedi .

Göz riskli gerekli koşullar olmadan el sürdurmeyin dedi.
Keyif için olmaz dedi.

Çok iyi araştırmalar yapmanız.

Sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Shiki 

Yeni Üye
17 Mar 2022
42
32
Mübarek cumalar.

Kimseyi kararından vaz geçirmek istemem

Arkadaşım bu tedavinin Ruslardan Türkiye gelişi ile ilk ameliyat olanlardan birisi tek göz ameliyat sonra diğer tek göz ameliyat bir durum olduğunda biri işlevini kısmen de olsa görsün.
Ameliyat sonrası aci
Tam sıfırlama olmadı tekrar ameliyat olmak istedi olmaz denildi araştırmalar yapıldı tekrar oldu.

O zamanlar bu ameliyatı olursan katarak ameliyat olmassin demişler doğrumu bilmem

Baska arkadaşin kardeşı Almanyadan Turkiyeye tatile gelmiş Türkiyeye goz muayene olmuş ameliyat yapalım demişler oda sormuş gözlüklü dr lar niye ameliyat olmuyor örneğin siz niye gözlük takiyorsunuz oda bana bu ameliyat uygun değil doğrumu bilmem .

Sonra işyerine göz prof dr geldi Son aşama ameliyat en iyi gözlük şimdi ders öğrencilerimin dr oldular yatlari katları var benim niye yok dedi .

Göz riskli gerekli koşullar olmadan el sürdurmeyin dedi.
Keyif için olmaz dedi.

Çok iyi araştırmalar yapmanız.

Sağlıcakla kalın .
Ameliyat vb kararlar geri dönüşü olmayan,memnun olmadığınızda değiştirebileceğiniz bir şey değil.O yüzden bende sıradan bir göz çizdirme bile olsa yapmadan önce çok çok iyi araştırmak gerektiğine inanıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri