Lastik önerisi alabilir miyim?

E Çevrimdışı

explorer 

Aktif Üye
24 Tem 2018
138
27
Araç: 2009 VW Jetta
Lastik ebatı: 205 55 16

Üstünde Continental Conti 5 takılı. 4 yılı doldurdu. çatlaklar oluştu.
Bugün lastikçi 550 lira istedi tekine. 4 Lastik 2200 yapıyor.

Bana önerebileceğiniz lastikler var mı?
Teşekkürler.

T Çevrimdışı

tkutluay 

Yeni Üye
20 Eyl 2018
16
51
Petlas yerli marka ancak 1 sene sonra sertleşiyor.. Lassa impetus diyebilirim.. Bridgestone ile desen farkı olarak çok ufak farkları var ben güvenle kullandım... Şimdiki aracımda Pirelli P6 kullanıyorum sıkıntısız...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Aynı ölçülerde 3 yıl önce Kumho almıştım ve fiyat performans olarak memnun kalmıştım. Tabi bu piyasada fiyatlar nereye geldi bilemiyorum.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
kışlık mı yazlık mı ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

burayı incele, lassa ve bridgestonenun kendi sitesi, ayrıca şu anda paspas hediyesi var. birde siteye üye olunca 20-25 lira indirim kodu veriyordu en son .

Son düzenleme:
sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Yokohama öneririm, eğer uygun fiyat bulabilirseniz Nokian da alabilirsiniz her ikisini de kullandım lakin son fiyatı konusunda bilgim yok. Şuan sizin ebatta lastikcimin tavsiyesi ile Generali marka lastik kullanıyorum tavsiye ederim.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
E explorer, o zaman verdiğim linkteki lastiklere bakın derim. direk lassa fabrikadan geliyor lastikler ve montajda ücretsiz. fiyat olarakta makul görünüyor, benim kışlıklar lassa ve çok çok memnunum. 2 sene önce yazlıkları petlas almıştım ama gerek fren mesafesi gerekse çok sert oldukları için hiç güven vermiyorlar. önümüzdeki yazda yazlıkları lassa ile değiştireceğim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt