La Casa de Papel : 3. Sezon

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
3. sezonu bitirdim. 8 bölümden oluşuyor fakat seyircinin aptal yerine konduğunu düşünüyorum.
Karnı burnuna gelmiş hamile bir kadının topuklularla hop oraya hop buraya gitmesi de ayrı bir meseleydi. :kop

25 Temmuz'da Behzat Ç. üçüncü sezon geliyor, umarım o da hayal kırıklığı yaşatmaz. :kiskis

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
3 ncü sezon 1-2 bölümü izlemeye çalıştım ( bizim sıpacıklar bi türlü rahat bırakmadı ?? ) Rio yine yaptı yapacagını. Da bunlar nasıl haberlestı bi araya geldi. Berlin hortladı mı ne oldu.
Karışıklık icindeyim şuan ??

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
3 ncü sezon 1-2 bölümü izlemeye çalıştım ( bizim sıpacıklar bi türlü rahat bırakmadı ?? ) Rio yine yaptı yapacagını. Da bunlar nasıl haberlestı bi araya geldi. Berlin hortladı mı ne oldu.
Karışıklık icindeyim şuan ??

Flashback yapıp duruyorlar. Bir güncel bir geçmiş. Öyle öyle ilerliyor.
Ben bitirdim sezonu, fanlara oynamışlar resmen. Daha da izlemem. :hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
3. Sezonu bitirdim , yer yer sakin geçsede genel olarak çok beğendim ? olimpiyat değil ki bu habire ordan oraya atlayıp zıplasınlar ? 1. ve 2. sezon tadında harika bi sezon olmuş 3. sezonda. Çok özlemişim diziyi , hep içimde bir korku vardı dizi bozar mı diye ama çok şükür öyle bir şey olmadı , tek eleştireceğim konu gereksiz bir karakter sokmuşlar diziye şu hamile kadın , daha da bir şey yazmayayım spoiler vermeyeyim ?

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Diziye yeni başladım şu an ilk sezonu izliyorum. 5. Bölüm başlıyor ... :tara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri