Kutusu açılmış kulaküstü kulaklık iade edilir mi?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Ürünü hijyenik ürünler kapsamında görüp görmediklerine bağlı olarak iade alabilir ya da reddedebilirler.

M Çevrimdışı

Muhammet7

Yeni Üye
27 Nis 2023
9
Tüketici Hakem Heyetinin kararı kesin şöyle olur dememiz zor. Ancak onlarında yukarıda belirttiğim gibi karar vermeleri muhtemel.
ben bu üründen istediğim verimi alamadım iade reddi durumunda nasıl bir yol izlemeliyim. kulaküstü kulaklıklar hijyen sınıfına girmiyor ki hem.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
ben bu üründen istediğim verimi alamadım iade reddi durumunda nasıl bir yol izlemeliyim. kulaküstü kulaklıklar hijyen sınıfına girmiyor ki hem.
İade reddi durumunda söz konusu şikayetinizi E-Devlet üzerinden THH' ne ya da bulunduğunuz bölge Valilik, Kaymakamlıklarında bulunan THH' ne iletebilirsiniz. Ancak benim tavsiyem önce firma ile görüşüp yanıtlarını almanız. Kulaklığın hijyen sınıfına girip girmemesiyle ilgili kesin bir görüş olup olmadığını bilmiyorum. Bu yüzden mantık yürüterek cevap vermiyorum.

M Çevrimdışı

Muhammet7

Yeni Üye
27 Nis 2023
9
İade reddi durumunda söz konusu şikayetinizi E-Devlet üzerinden THH' ne ya da bulunduğunuz bölge Valilik, Kaymakamlıklarında bulunan THH' ne iletebilirsiniz. Ancak benim tavsiyem önce firma ile görüşüp yanıtlarını almanız. Kulaklığın hijyen sınıfına girip girmemesiyle ilgili kesin bir görüş olup olmadığını bilmiyorum. Bu yüzden mantık yürüterek cevap vermiyorum.
ben ürünü gönderdim bile. sayfalarından baktığım kadarıyla hijyen ürünü olarak sayıyorlarmış. yasal olarak durum ne onu merak ettim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kulaklık hijyen ile ilgili olduğu için üründe arıza sorun yoksa iade hakkınız yok

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059

Bimden alsaydınız sorun yaşamazdınız . ( istedğinizi bulmak sorun )
Nasıl olsa biri satın alıyor .

65a0504e4b0d092089173558abeeac20.jpg

ea70ea263df16c8574e19d1930f2cac1.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt