Kurutma Makinesi Tavsiye

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kurutma makinesinde işin piri bence Arçelik , adamlar yıllardır yapıyor ?
Ucuz olsun diyorsanız geçende 1000 TL ye 7 kg seg marka a101 internet sitesinden aldım abime ?

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Ben de Beko düşünüyorum ama bu makinelerin özelliklerinden anlamıyorum bacalıdır bacasızdır ısı pompalıdır yoğuşmalıdır yoğuşmasızdır bilmiyorum.

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Arçelik 3893KT modeli iyi gibi görünüyor. beyazesyafirsati.com isimli sitede 3219₺ olarak görünüyor bu siteden alışveriş yapan var mı? Başka yerlerden bariz daha ucuz pek güven vermedi.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
Arçelik 3893KT modeli iyi gibi görünüyor. beyazesyafirsati.com isimli sitede 3219₺ olarak görünüyor bu siteden alışveriş yapan var mı? Başka yerlerden bariz daha ucuz pek güven vermedi.

bu işlerde araştırmada kafayı yerim
araştırma yapmadan önüme çıkan diyelim .
komşu arçelik aldı gitti geldi bir kaç kez test sensör sorunlu imiş değişti !!!
youtube genel kurutma makina hakkında sorun + temizlik vs gibi + servis bedeli ( ara ara ??? ) + tavsiyeler videolarını izleyin .

ana sitesinden tam karşılaştırma yapmanız . ( FARKLARI )
Grundig GDH 92 9 KG A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi 2.899,00 TL

ve diğer yerler bakmanız .

Beko D 92 HP Kurutma Makinesi 2.969,00 TL

3 lü karşılaştırma ( ana sitesinden tam karşılaştırma yapmanız . ) ( FARKLARI )

modeller ve markalar !!!!
DİĞER MARKALARI DA ARAŞTIRIN .

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
bu işlerde araştırmada kafayı yerim
araştırma yapmadan önüme çıkan diyelim .
komşu arçelik aldı gitti geldi bir kaç kez test sensör sorunlu imiş değişti !!!
youtube genel kurutma makina hakkında sorun + temizlik vs gibi + servis bedeli ( ara ara ??? ) + tavsiyeler videolarını izleyin .

Grundig GDH 92 9 KG A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi 2.899,00 TL

ve diğer yerler bakmanız .

Beko D 92 HP Kurutma Makinesi 2.969,00 TL

3 lü karşılaştırma ( ana sitesinden tam karşılaştırma yapmanız . ) ( FARKLARI )

modeller ve markalar !!!!
DİĞER MARKALARI DA ARAŞTIRIN .

Hocam ne yalan söyleyim bu karşılaştırmalardan sonra Grundig GDH92'ye aklım kaymadı değil. Emsal Arçelik modeli ile arasında bariz fiyat farkı var.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
Hocam ne yalan söyleyim bu karşılaştırmalardan sonra Grundig GDH92'ye aklım kaymadı değil. Emsal Arçelik modeli ile arasında bariz fiyat farkı var.

arçelik , beko , grundig firmaların ana sitesinden tüm verilerin eşdeğer mi olduğuna bakmanız .,
üretimi çinde mi ?
diğer extra servis parası ödeniyormu ? özellikle Grundig firmasına .
garanti kapsamını dikkati bakmanız .
garanti kaç yıl + uzatma yılı ve bedeli ?

satış taktikleri

YENI ÇAMASIR VE KURUTMA MAKINENIZI BİRLİKTE İNDİRİMLE ALIN!
8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alana kurutma makineleri 700 TL indirimli. 7 kg kapasiteli çamaşır makinesi alana ise kurutma makineleri 400 TL indirimli!

çamaşır makinası üzerine kurduracaksanız ücretsiz aparat veriyorlarmış ( ilk kurulum )
sonradan para ile imiş diyorlar ( ? )

kafa karıştırıcı çok yakın rakkamlar ve harflerin farkı ???
Arçelik KT 3886 8kg
Arçelik KT 3883 8kg

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Çamaşır makinesinin üzerine kurulum konusunda kafamda soru işaretleri var. Şu an Grundig gdh92 almaya niyetliyim 444 lü servis numarasını aradığımda bana önce başka marka makinenin üzerine kurulum yapamayız dendi sonra öyle saçmalık mı olur elimdeki çamaşır makinesini çöpe mi atayım diye çıkışınca benden boyutları istedi verdim kurulumda uyum sorunu olabileceğini, detaylı bilgiyi kurulum yapacak servisten almam gerektiğini söyledi. Makineyi almadan önce bunu kesinleştirmem lazım başka bir yere kurmamız mümkün değil makine elimizde patlamasın.

IMG20200822132040.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Çamaşır makinesinin üzerine kurulum konusunda kafamda soru işaretleri var. Şu an Grundig gdh92 almaya niyetliyim 444 lü servis numarasını aradığımda bana önce başka marka makinenin üzerine kurulum yapamayız dendi sonra öyle saçmalık mı olur elimdeki çamaşır makinesini çöpe mi atayım diye çıkışınca benden boyutları istedi verdim kurulumda uyum sorunu olabileceğini, detaylı bilgiyi kurulum yapacak servisten almam gerektiğini söyledi. Makineyi almadan önce bunu kesinleştirmem lazım başka bir yere kurmamız mümkün değil makine elimizde patlamasın.

IMG20200822132040.jpg
%90 kurutma aparatları Universal dir.
Vestelde çalışırken Vestel aparatları hemen hemen bütün markalara uyuyordu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt