Kuru sıkı tabanca

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,570
Önceki hafta sabah durakta işyeri servisini beklerken 5 köpeğin saldırısına uğradım. Sürü üzerime haldır haldır koşunca kaç yada saldır psikolojisi kaynaklı bende onların üzerine bağırarak koştum. :kiskis

Sürü lideri geri vites yapınca hepsi dağıldı. Silah iş yaparmı derseniz kesinlikle yapacağını düşünüyorum.

SenolEker Çevrimdışı

SenolEker 

Aktif Üye
31 Tem 2021
127
60
köpek savar var :bilmiyom
Bu tür bir şey ( ) almıştım. Bu aletlerin en babası, köpeğe "hoşt" demekle aynı işi yapıyor.
Sadece sesi biz duymadığımızdan farklı bir şeymiş gibi geliyor.
Senin aldığın dandiktir demeyin, bilinen en iyisiydi aldığım :)
- Evin bahçesinde, kulübesine bağlı bir köpeğe tutmuştum, halen oradan geçerken kokumu alır, kalkıp bana havlar.
- Köpeğini gezdiren arkadaşla sohbet ederken arkadaş köpeği bırakmış, köpek 20 metre kadar uzaklaşmıştı ona tuttum, koşarak yanımıza geldi.
- Hoşt deyince gidecek köpeğe tutunca köpek kaçıyor.
Yani ona güvenip köpekle muhatap olmam.

Hocam bence elektroşok cihazı alın onun sesi herkese geri vites yaptırır 😂 Kuru sıkı geri vites yaptırmazsa daha sinirli ve öfkeli köpeklerle bir aşk başlayabilir :)
Onlar çok mu ses çıkartıyor? Yani çat çat ses çıkartması lazım ama dediğiniz gibi korkutucu mu?

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,588
Onlara para vereceğinize, bir kutu mama al yada kuru mama. Herzaman gittiğiniz güzergahtaki köpeklere ver size saldırmazlar. Diğer yöntemler yaparsanız her sizi gorduklerinde kendilerini korumaya alırlar ve saldırırlar.

SenolEker Çevrimdışı

SenolEker 

Aktif Üye
31 Tem 2021
127
60
Onlara para vereceğinize, bir kutu mama al yada kuru mama. Herzaman gittiğiniz güzergahtaki köpeklere ver size saldırmazlar. Diğer yöntemler yaparsanız her sizi gorduklerinde kendilerini korumaya alırlar ve saldırırlar.
Arabayla gitmek lazım. O kadar mama taşınmaz çünkü. Onlarca köpek var.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Bu tür bir şey ( ) almıştım. Bu aletlerin en babası, köpeğe "hoşt" demekle aynı işi yapıyor.
Sadece sesi biz duymadığımızdan farklı bir şeymiş gibi geliyor.
Senin aldığın dandiktir demeyin, bilinen en iyisiydi aldığım :)
- Evin bahçesinde, kulübesine bağlı bir köpeğe tutmuştum, halen oradan geçerken kokumu alır, kalkıp bana havlar.
- Köpeğini gezdiren arkadaşla sohbet ederken arkadaş köpeği bırakmış, köpek 20 metre kadar uzaklaşmıştı ona tuttum, koşarak yanımıza geldi.
- Hoşt deyince gidecek köpeğe tutunca köpek kaçıyor.
Yani ona güvenip köpekle muhatap olmam.

Onlar çok mu ses çıkartıyor? Yani çat çat ses çıkartması lazım ama dediğiniz gibi korkutucu mu?
Marka model bilemem ama canlı gördüğümde şu sese gelecek köpeği geçtim delikanlı bulamazsınız. Çok işlevli ama iyisini almak lazım.

Geri
Üst Alt