Küre Yazılımı Hakkında

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
:yazılım burda ama çalışmaz ise xp kurulu pc ile dene win7 win10 uyumsuzluk sorunu olabilir satış siteleri xp,de çalışır diye yazmış

rarşifre:4973
Bende link de açılmıyor ,boş sayfa geliyor ama beyaz sayfa bu :hihi
Bari indirip yükle bir yere de indirilsin buradan da :)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
eset herşeye ötüyor indirdim ben sıkıntı yok yazılımda o vürüs programını kaldır sen :kiskis avast vs başka program kur yanlış algılamış engellemiş siteyi trojan vs yok xp de sorunsuz çalışması lazım...
EN SON BİR HAFTA ÖNCE SENİN GİBİ DÜŞÜNDÜM VE ÖTEN BİR EXEYİ ÇALIŞTIRDIM BU SEBEPLE YENİ FORMAT ATTIM...BİLFGİSAYARDAKİ DOSYALARI BIRAK OUTLOOK GOOGLE DEPO GİBİ BİLİMUM ADRESLERİMDEKİ DOSYALARIMA KADAR DOSYA UZANTILARINI DEĞİŞTİRDİ

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Denedin demek merak edip GEÇMİŞ OLSUN EMMİ :hihi
Teşekkür ederim ,yarın format atayım bari :kiskis

tavsiye-160.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
EN SON BİR HAFTA ÖNCE SENİN GİBİ DÜŞÜNDÜM VE ÖTEN BİR EXEYİ ÇALIŞTIRDIM BU SEBEPLE YENİ FORMAT ATTIM...BİLFGİSAYARDAKİ DOSYALARI BIRAK OUTLOOK GOOGLE DEPO GİBİ BİLİMUM ADRESLERİMDEKİ DOSYALARIMA KADAR DOSYA UZANTILARINI DEĞİŞTİRDİ
bende microsoft security essentials yüklü sorun olmaz 300-350- kb şeklindeki küçük boyutlu exe uzantılı dosya indirmem %99 reklam aracı yada trojen vs oluyor onlan sanki aradığın drıver gibi karşına çıkıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende link de açılmıyor ,boş sayfa geliyor ama beyaz sayfa bu :hihi
Bari indirip yükle bir yere de indirilsin buradan da :)
benim virüs programı virüs bulmadı g,drive program virüslü diyor link siliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
bende microsoft security essentials yüklü sorun olmaz 300-350- kb şeklindeki küçük boyutlu exe uzantılı dosya indirmem %99 reklam aracı yada trojen vs oluyor onlan sanki aradığın drıver gibi karşına çıkıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

benim virüs programı virüs bulmadı g,drive program virüslü diyor link siliyorum
Bulabilmesi için önce bir antivirüs programı yüklemen gerek :hihi Geçmiş olsun .

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Ben antivirüs önerisi yapayım. Webroot kullanıyorum sessiz işini güzel yapan pc yi kasmayan program tavsiye ederim.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Ben antivirüs önerisi yapayım. Webroot kullanıyorum sessiz işini güzel yapan pc yi kasmayan program tavsiye ederim.
webroot çok hafif bir uygulama taramayi online yapıyor yani sürekli internete bağli olmak zorundasınız tek başına güvenlirliliğı ise yeterli değil. 2020 antivirüs oylamasinda 5 üzerinden 3.8 almış durumda.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bulabilmesi için önce bir antivirüs programı yüklemen gerek :hihi Geçmiş olsun .
bu küre yazılımı eski xp;den kalma eski bir yazılım anti virüs google vs tanımadıkları exe uzantılı eski programları virüs tehlikeli olarak nitelendirdiğinden uyarı veriyor tarama vs yaptım virüs yokmuş :kiskis

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
webroot çok hafif bir uygulama taramayi online yapıyor yani sürekli internete bağli olmak zorundasınız tek başına güvenlirliliğı ise yeterli değil. 2020 antivirüs oylamasinda 5 üzerinden 3.8 almış durumda.
Ben sıkıntı yaşamadım çok uzun zaman dir kullanıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt