Küre Yazılımı Hakkında

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
merhaba, bir aralar çalıştığım işyerine bizde led kayar yazı yaptırmıştık, şahıs programı vermedi her seferinde bize istediğimiz yazıyı içeren .tfu dosyası yolluyordu, onu usb ile led tabelaya yüklüyorduk, kullandığı programın ismi powerled idi. bunu sanırım internette bulabilirsiniz. birde bununla deneyin bakalım. burada türkçe indirme linki var
P10 ledler için denmiş.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bütün siteler küre yazılım için aynı siteye yönlendiriyor ben böyle durumlar için xp kuluru eski bir pc,de denenmeli yazılım bu galiba başka altarnatifi yok yazılımın sadece xp,de çalışıyor yazılım yazılımın video,su var piyasada yazılımı yok bulunmuyor adam 100 cebe atıyor 1000 TL verip alırken yazılımsız almakta başka bir enayilik olmuş :kiskis

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
sihirbaz küresi sandım ya. hani geleceği gösteren falan. yok mu öyle bir icat henüz? :yeah
Sihirli Annem de Var sadece:hihi:hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:yazılım burda ama çalışmaz ise xp kurulu pc ile dene win7 win10 uyumsuzluk sorunu olabilir satış siteleri xp,de çalışır diye yazmış

rarşifre:4973
Deniyelim bakalım abi.

eset herşeye ötüyor indirdim ben sıkıntı yok yazılımda o vürüs programını kaldır sen :kiskis avast vs başka program kur yanlış algılamış engellemiş siteyi trojan vs yok xp de sorunsuz çalışması lazım...
Eset Abi böyledir ben kullanmıyorum defenderde Devre dışı :hihi :hihi :hihi :hihi

Koray olayı anlatış tarzına koptum :clap2
Her isim değişimine 100 lira para vermesin dolandırıcı ve terbiyesiz adamlara sen bu işi çöz 50tl yi de al ben 50 ye değişirim diyede havanı at :cigara
Bu arada dükkanda işler nasıl gidiyor?
Çok şükür iyidir hahaha 50 tl yi zor alırım ben adam 20 verirse iyi paragöz benim eski patronun kanından olma gelme.

Bende olmaz böye şeyler :) ,çünkü dosya uzantısı yok bende :hihi
Seni gibi Linuxcuuu cuucucccuuu seni :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi

bu küre yazılımı eski xp;den kalma eski bir yazılım anti virüs google vs tanımadıkları exe uzantılı eski programları virüs tehlikeli olarak nitelendirdiğinden uyarı veriyor tarama vs yaptım virüs yokmuş :kiskis
Abi nasıl taradın keleşmi G4 mü :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt