Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
tfk-01b416cf7e2846d63a.jpg

Hepinizin Kurban Bayramını kutlar, Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu bayramlarda bir arada olunmasını dilerim.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Yıldırım önce bayramlaşmanın sebebi var çünkü gün boyu kurban ile uğraş oluyor ben kutlayayımda sen kabul etme olurmu NİCE SAĞLIKLI HUZURLU GÜZEL BAYRAMLARINIZ OLSUN .
Haydaaa, öyle bir şey dememiş ki mübarek :) ,Ben mesela arife günü yengemi arayıp "yengem,bayramın mübarek olsun,ellerinden öpüyorum" dedim ,bana neler dedi neler ," oğlum,gelmemek için numara yapma ,gelmeyeceksen gelmiyorum de ,ben kızmam" bile dedi (yarın gideceğiz ona da inşallah) :kiskis

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,653
59
Haydaaa, öyle bir şey dememiş ki mübarek :) ,Ben mesela arife günü yengemi arayıp "yengem,bayramın mübarek olsun,ellerinden öpüyorum" dedim ,bana neler dedi neler ," oğlum,gelmemek için numara yapma ,gelmeyeceksen gelmiyorum de ,ben kızmam" bile dedi (yarın gideceğiz ona da inşallah)
Nasıl demiş dostum baksana erken kutlama olmaz demiş trolde ona eşlik etmiş hani erken kutlayanların bayramı bittimi diye anlamadım yani erken kutlamanın zararı nedir belki adam tatile gidecek,memleketine gidecek onuda geç o gün büyüklere bayramlaşmaya gidilir fırsat olamayacağını düşünerek erken kutlama yapamazmı insanlar en azından forum dostlarını düşünmesi yeter bence yanlışmı düşünüyorum acaba :bilmiyom :alala:bilmiyom:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Nasıl demiş dostum baksana erken kutlama olmaz demiş trolde ona eşlik etmiş hani erken kutlayanların bayramı bittimi diye anlamadım yani erken kutlamanın zararı nedir belki adam tatile gidecek,memleketine gidecek onuda geç o gün büyüklere bayramlaşmaya gidilir fırsat olayacağını düşünerek erken kutlama yapamazmı insanlar en azından forum dostlarını düşünmesi yeter bence yanlışmı düşünüyorum acaba :bilmiyom :alala:bilmiyom:ok
Ohoo, sevgili osmanke anlaşılan sen bu gece çok yorgunsun :ok elbette doğru düşünmüşün ,ama bu gece çok ince düşünüyorsun,tıpkı geçen aylarda benim yaptığım gibi :hihi ,halbuki basit bir gülümseme taktiği bu ,bende yazdım biraz önce ,hatta isim inan hoşuma da gitti "erken kutlayanların bayramı" diye , ama beni saymamışsın eşlik eden diye :kiskis , bak hanım ne diyor şimdi bana " bakalım yenge ne diyecek yarın sana alo" :haha1

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,653
59
Ohoo, sevgili osmanke anlaşılan sen bu gece çok yorgunsun :ok elbette doğru düşünmüşün ,ama bu gece çok ince düşünüyorsun,tıpkı geçen aylarda benim yaptığım gibi :hihi ,halbuki basit bir gülümseme taktiği bu ,bende yazdım biraz önce ,hatta isim inan hoşuma da gitti "erken kutlayanların bayramı" diye , ama beni saymamışsın eşlik eden diye :kiskis , bak hanım ne diyor şimdi bana " bakalım yenge ne diyecek yarın sana alo" :haha1
Yorgun olduğum doğrudur neredeyse tüm gün kurban işiyle uğraştım akşam 18 gibi bitti işim ama bayramlık gelen misafirler vardı onların gitmesi 22 ye kadar sürdü namazlarımı kılıp gelmem anca oldu zaten :ok senin mesajını anladım ama onlarınki sanki böyle bir dalga geçme tarzı olmuş sanki ben şakaya alışık biriyim aktif olarak çalıştığım zamanlarda,da birbirimize yapardık çoğu zaman belkide sen haklısın alınganlık yaptım sanırım yorgunluktan olsa gerek:bilmiyom:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Yorgun olduğum doğrudur neredeyse tüm gün kurban işiyle uğraştım akşam 18 gibi bitti işim ama bayramlık gelen misafirler vardı onların gitmesi 22 ye kadar sürdü namazlarımı kılıp gelmem anca oldu zaten :ok senin mesajını anladım ama onlarınki sanki böyle bir dalga geçme tarzı olmuş sanki ben şakaya alışık biriyim aktif olarak çalıştığım zamanlarda,da birbirimize yapardık çoğu zaman belkide sen haklısın alınganlık yaptım sanırım yorgunluktan olsa gerek:bilmiyom:ok
Önemli değil sevgili osmanke ,ne alınganığı, yorgunluk sadece :ok Bizim de yeğenler gittiler ben girdim foruma ,inan zor gittiler,gecenin 01:10 da çıktılar bizden.Hanımı "enişte bu kimsede oturmaz böyle"dedi gelin hanım ,yeğen dediğim de hanımın yeğeni :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,653
59
Bu gece erken çıkacağım gözlerim kapanıyor sabah yine kasapları dolaşacam kıyma işi var şimdi vücut dinlensin biraz yarın görüşmek üzere hayırlı geceler hayırlı bayramlarınız olsun.

0e3be33047127a6e3cc980ab481570df4a4e09c2cf21e5f1.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yıldırım önce bayramlaşmanın sebebi var çünkü gün boyu kurban ile uğraş oluyor ben kutlayayımda sen kabul etme olurmu NİCE SAĞLIKLI HUZURLU GÜZEL BAYRAMLARINIZ OLSUN .
Ben sadece bizdeki geleneği hatırlattım Bayram namazı sonrası bayramlaşma olur.
2024 Yılı Ramazan ve Kurban bayramın mübarek olsun osmanke osmanke hocam.
Bak 1 sene öncesinden gelecek yılın bayramını kutladım olurda işim olur kutlayamam :kiskis
Ha 1 gün önce ha 1 sene öncesinden kutlamanın tebrik etmenin sakıncası yok tabi..
Ellerinden öperim iyi Bayramlar osmanke osmanke hocam

Geri
Üst Alt