Kulaklık tavsiyesi

E Çevrimdışı

Ebuhasan

Aktif Üye
23 Kas 2018
77
28
Daha önce Vestel'in K600 serisi kulaklığının iki versiyonunuda kullandım. İkiside dikkatsiz kullanımdan dolayı yaralı durumda. K550'yi denemeyi düşündüm, dışarıya ses sızdırdığına dair kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra, vestelin Web sitesindeki fiyatla başka sitelerdeki fiyat farkını(Web sitede 230 TL başka sitelerde 90TL)görünce, almaktan vazgeçtim. Kimsenin kulaklıkla dinlediklerimi duymasını istemem ve kimseyi dinlediklerimin sesiyle rahatsız etmeyi istemem. Birde Philips FLITE SHB4805RG isimli kablosuz olduğu yazan kulaklık var. Ancak, kablo kısmı biraz düşündürücü, gerçekten kablo var mı yok mu? Vestel hem kablo hemde Bluetooth desteği sağlıyordu. Bu üründe var mı bilmiyorum? Saydığım ürünleri tanıyan var mı? Sizce ne yapmalıyım? Hangi tercih? 250 liraya kadar bütçem var. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben K550 kullanıyorum çok ama çok memnunum , dışarıya ses verme konusuna gelirsek , denemek için kulaklığı son seviyeye getirdiğimde ancak dışarıya ses verdi. Son seviyede dışarıya ses vermeyen kulaklık var mı ki ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt