Krom Ayaklı Hilevel 49UHL650 55UHL960

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu gün sevgili F fikoloji ile istişare ettik ve bu Hilevel televizyonların çirkin ayaklarından kurtulabileceğimizi düşündük ve kozmetik olarak minik bir modifiye yapalım dedik.

O çirkin ayaklı Hilevel 49UHL650 modelin üzerindeki ayakları çıkartıp yerine hem krom, hem de silver ayak takıp denedim.

Belki sizler de yapmak istersiniz diye paylaşıyorum.

Ayak tedariki konusunda forumdaki vestelci arkadaşların yardımcı olabileceğini düşünüyorum. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Satın almak isteyenler bulundukları ildeki servislerden temin edebilirler neticede ücret ödenecek servisin olumsuz davranacağını sanmıyorum.
Kısa bir araştırma ile 59tl ye dahi internette buldum. Servislerin daha ekonomik satacağını düşünüyorum.

Hatta bir fikir. Eğer ayrı satılıyor ise sadece ayak kısımları satın alınabilir. NECK dediğimiz o siyah boyun bölümü zaten evinizdeki tv de var nasılsa.

Uyar diye düşünüyorum ama :alala

Yine de ben önce bir kontrol edeyim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571
Kısa bir araştırma ile 59tl ye dahi internette buldum. Servislerin daha ekonomik satacağını düşünüyorum.

Hatta bir fikir. Eğer ayrı satılıyor ise sadece ayak kısımları satın alınabilir. NECK dediğimiz o siyah boyun bölümü zaten evinizdeki tv de var nasılsa.

Uyar diye düşünüyorum ama :alala

Yine de ben önce bir kontrol edeyim.

Yeni üretimlerde neck boyun sabit

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571
Tüh bu bizim için iyi olmadı. Aldığım UHL650 iki parçalıydı işimize yarardı aslında ama sağlık olsun.

Yeni model üretimler resimlerdeki gibi

1b3196a58f933dbfe.jpg

20600e06cad9cdf2e.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Şimdi Adem abi bu konuda bı dip not geçmek isterim, guzel bir düşünce ve bunun hakkında konuştuk ama kullanıcıların ucuz ve fiyatına göre kaliteli olsun dediğim cihazdır.
Biz servis ücreti vermesinler daha uygun olsun diye bile uğraşırken fazladan para verilerek sadece kozmetik görünümü iyileştirmek için bu şekilde pek talep geleceğini sanmıyorum ☺️?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt