Kredi kartı taksit sayısı

E Çevrimdışı

Emrw7492

Yeni Üye
24 Ara 2020
40
32
Abilerim kardeşlerim merhaba bildiğimiz gibi televizyon alımlarında taksit maximum 4 taksit ama bazen şuanda olduğu gibi yapıkredi world garanti bankası bonus kredi kartına elektronik alışverişte +2 taksit kampanyası mevcut bu kampanyaya televizyon alımlarına dahilmidir bilgisi olan varsa konuya açıklık getirebilir mi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Alışveriş elektronik ürün diye geçtiği için televizyon aldığını görmezler , alışverişi yaptıktan sonra arayıp şu alışverişimi +2 taksit yapmak istiyorum de yaparlar. Sormazlar ne aldığını , çok küçük ihtimal sorarlarsa elektrik süpürgesi felan aldım de ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Alışveriş elektronik ürün diye geçtiği için televizyon aldığını görmezler , alışverişi yaptıktan sonra arayıp şu alışverişimi +2 taksit yapmak istiyorum de yaparlar. Sormazlar ne aldığını , çok küçük ihtimal sorarlarsa elektrik süpürgesi felan aldım de ?
Türk'e yapamazsın de ve kenara çekilip izle... :sirit

E Çevrimdışı

Emrw7492

Yeni Üye
24 Ara 2020
40
32
Emin olmamakla birlikte artı kaç taksit olursa olsun izin verilen yasal taksit sınırını geçemiyorsunuz.
Mesai saatleri içinde bankaya sorucam teşekkür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yaptıktan sonra aramaya lüzum yok diye düşünüyorum çünkü banka mobil uygulamada kampanyası var kampanyaya katılmış oluyursun
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Nakit çekim yapıp taksitlendirirsiniz en kötü.
Faiz ??? 200 300₺ çöpe gidecek zaten o zaman, bunu zor kanat alacağız şuan çok lazım evde tv. 36m2 salonda 82ekrana kaldık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt