Kredi Kartı Aidatı

A Çevrimdışı

aliytrklkmz

Yeni Üye
26 Ağu 2021
25
Bu aykı ekstrelere dikkat edin arkadaşlar, kart aidatı kesme dönemindeyiz, ben baktım benden kesmişler hemen aradım iptal ettirdim ?

S20111-195421.jpg

S20111-195430.jpg
Sırf keseriz dedikleri için kredi kartı çıkartmadım :) Zaten tek bir ürün almak için çıkaracaktım bunca yıldır kullanmadım madem öyle dedim çıkarmadım. Kredi kartım olmadığı için pişman değilim :P

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,143
Bankalar aidatsız kredi kartı sunmak zorunda. Kart aidatlı ise iptal edip aidatsız versiyonunu çıkartabilirsiniz. Bu konu bankalar için bir zorunluluk.

Desteksiz bilgi değildir bu arada :)

Aidatsız kartların kampanyası, puan kazanımı, taksitleri çok sınırlı oluyor hocam ?

D Çevrimdışı

dreamblue

Yeni Üye
19 Ara 2021
8
41
İnternet satış siteleri yavaş yavaş kart taksitlendirme limitlerini arttırmaya başladılar, zaten az olan peşin fiyatına vade farksız satış taksitlendirmeside çok kısaldı: atıyorum hepsiburada taksitli alışveriş için 450 TL lik alışveriş yapmanı istiyor hangi banka olursa olsun en fazla 4 taksit seçeneği çıkıyor, taksitli alışverişe n11 200 TL istiyor; n11 az da olsa 3-4 taksitte vade farkı koyuyor 6 taksit veya daha üstü bir taksitlendirmede vade farkı daha da artıyor, amazonda durum ürüne göre değişiyor bazen hiç bir taksit seçeneği çıkmayabiliyor yada 6 taksit seçeneği çıkıyor en fazla... Aidatsız kredi kartının hiç bir numarası kalmıyor velhasıl... Birde eğer bankanızın androis veya ios uygulamasında artı taksit ve erteleme gibi seçenekler tahminim sadece aidatlılarda mümkün kılmış, internette rastlamadım aidatsız kartlarda bu özellikleri kullandıran bir bankaya
aidatsız kredi kartlarına böyle bir özellik veriyormu bankalar kullanabilen varsa hangi banka bunu yapıyor bizimle paylaşırsa bizde o bankaya başvuruda bulunalım...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İnternet satış siteleri yavaş yavaş kart taksitlendirme limitlerini arttırmaya başladılar, zaten az olan peşin fiyatına vade farksız satış taksitlendirmeside çok kısaldı: atıyorum hepsiburada taksitli alışveriş için 450 TL lik alışveriş yapmanı istiyor hangi banka olursa olsun en fazla 4 taksit seçeneği çıkıyor, taksitli alışverişe n11 200 TL istiyor; n11 az da olsa 3-4 taksitte vade farkı koyuyor 6 taksit veya daha üstü bir taksitlendirmede vade farkı daha da artıyor, amazonda durum ürüne göre değişiyor bazen hiç bir taksit seçeneği çıkmayabiliyor yada 6 taksit seçeneği çıkıyor en fazla... Aidatsız kredi kartının hiç bir numarası kalmıyor velhasıl... Birde eğer bankanızın androis veya ios uygulamasında artı taksit ve erteleme gibi seçenekler tahminim sadece aidatlılarda mümkün kılmış, internette rastlamadım aidatsız kartlarda bu özellikleri kullandıran bir bankaya
aidatsız kredi kartlarına böyle bir özellik veriyormu bankalar kullanabilen varsa hangi banka bunu yapıyor bizimle paylaşırsa bizde o bankaya başvuruda bulunalım...
Akbank free kart aidatsız online işlemlerde sonradan taksitlendirme ödeme erteleme extre taksitlendirme

Puan da veriyor ben kullanıyorum memnunum normal kredi kartı gibi aidat yok bütün özellikler var.

D Çevrimdışı

dreamblue

Yeni Üye
19 Ara 2021
8
41
Hocam akbank FREE kart limitiniz nedir ve İnternet satış sitelerinde aidatlı kredi kartları gibi taksit yaptırabiliyor musunuz?

Akbank free kart aidatsız online işlemlerde sonradan taksitlendirme ödeme erteleme extre taksitlendirme

Puan da veriyor ben kullanıyorum memnunum normal kredi kartı gibi aidat yok bütün özellikler var.
Hocam akbank FREE kart limitiniz nedir ve İnternet satış sitelerinde aidatlı kredi kartları gibi taksit yaptırabiliyor musunuz?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Bütün sitelerde taksit yapılıyor limiti banka belirliyor gelirine göre benim limit yüksek 12k civarı gelirin yüksekse kart limitin yüksek oluyor

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,143
Yapı Kredi'ninde World Eko kartı varmış aidatsız, tüm world kart kampanyalarında da geçiyormuş.

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Ziraat’ın normal combo kart ile gold, platinium kartları arasında ne fark var? Çok araştırdım ama farkını anlatan bir yazı bulamadım.

Geri
Üst Alt