korax hitech vipboxgold dönüşüm

P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17
sadece merak için alacaksan 2, el cihazlar al ki bozdugunda geri dönebilisin ama yok server kullanacksan rs232 ile atacağın cihazlar var bana ona göre özelden yazki rahat anlatayım bazı yerler noktalı oluyor :)
usta cevabın için teşekkürler kabloları hallettim miniusb to rs232 falan...
server için düşünüyorum icone ve mediastar dönüşümü olabilecek cihazlar önerebilir misin özel mesaj atamıyorum...
sepete attığım 2 receiver var s.. vipstar plus ve r.. m220 bunları icone dönüştürcem umarım olur .....
artı usb modla kolayca halledilebilecek cihaz önerisi bekliyorum

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
usta cevabın için teşekkürler kabloları hallettim miniusb to rs232 falan...
server için düşünüyorum icone ve mediastar dönüşümü olabilecek cihazlar önerebilir misin özel mesaj atamıyorum...
sepete attığım 2 receiver var s.. vipstar plus ve r.. m220 bunları icone dönüştürcem umarım olur .....
artı usb modla kolayca halledilebilecek cihaz önerisi bekliyorum
Vipstar plus anca RT-809F ile onun cihazı 2000 tl civarı flash yerinden Sökmen lazım sıcak hava üfleme de 700 tl ortalama
M220 düz bulman şuan imkansız gibi 2. El letgodan bak o cihazı arayanda çok var bilgin olsun

P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17
Vipstar plus anca RT-809F ile onun cihazı 2000 tl civarı flash yerinden Sökmen lazım sıcak hava üfleme de 700 tl ortalama
M220 düz bulman şuan imkansız gibi 2. El letgodan bak o cihazı arayanda çok var bilgin olsun
bana marka model önerebilir misin forever serverli mediastar ya da vanillalı icon için

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
mediastar 2727
mediastar 4030
mediastar diamond z2

supermax xciuser
showmax ip plus
daha bir dunya var vanilla

P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17
mediastar 2727
mediastar 4030
mediastar diamond z2

supermax xciuser
showmax ip plus
peki usta bana rs232 usb mini ile icona dönüştürebileceğim en stabil çalışan Türkiyede bulabileceğim cihaz yazabilir misin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

peki usta bana rs232 usb mini ile icona dönüştürebileceğim en stabil çalışan Türkiyede bulabileceğim cihaz yazabilir misin
sana sormak istediğim o kadar çok soru var ki ...next 2000hd cx kullanıyorum cccamla yaptığım şifreli yayın kayıtları bu makine dışında izleyemiyorum buna bi çözüm var mı cihaz kasalı model tuneri çok iyi diye atmaya kıyamadım

sana sormak istediğim o kadar çok soru var ki ...next 2000hd cx kullanıyorum cccamla yaptığım şifreli yayın kayıtları bu makine dışında izleyemiyorum buna bi çözüm var mı cihaz kasalı model tuneri çok iyi diye atmaya kıyamadım
bir de mediastara dönüştürüp forever serveri kullanabileceğim cihaz önerin :)) ne çok soru birikmiş

Son düzenleme:
tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
digiulama digiulama abi, alattin abi koraksv4 dönüşüm yazılım var diyodu ya,sen biliyomusun bunu acaba hangi yazılım bu cevap vermedi bana,iptvde başarılımı bu yazılım acaba

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42

bir de mediastara dönüştürüp forever serveri kullanabileceğim cihaz önerin :)) ne çok soru birikmiş
Forevera dönüşecek cihaz olsaydı ben şimdiye çoktan paylaşırdım
Supermax xcruıser al icone İ50 çevir
Sungate platinum al icone i135 çevir
Redline m220 düz al icone i15 çevir
Daha bir çok cihaz birbirine dönüşür türkiyede ki tüm marka cihazlardan ben gibi alırsan 200 adet gibi birbirine dönüşüm yapıp deneyebilirsin

P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17
Forevera dönüşecek cihaz olsaydı ben şimdiye çoktan paylaşırdım
Supermax xcruıser al icone İ50 çevir
Sungate platinum al icone i135 çevir
Redline m220 düz al icone i15 çevir
Daha bir çok cihaz birbirine dönüşür türkiyede ki tüm marka cihazlardan ben gibi alırsan 200 adet gibi birbirine dönüşüm yapıp deneyebilirsin
teşekkürü bir borç bilirim

next 2000hd cx kullanıyorum cccamla yaptığım şifreli yayın kayıtları bu makine dışında izleyemiyorum buna bi çözüm var mı cihaz kasalı model tuneri çok iyi diye atmaya kıyamadım

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17
mediastar 2727
mediastar 4030
mediastar diamond z2

supermax xciuser
showmax ip plus
redline m 220 buldum bitane kasada plus yazmıyo ama yüklü yazılımda m220hdplus yazıyo chipseti uyar mı acaba? kablo sıralaması

bu şekilde tcomda sonata ddr2 seçili

red.jpg

BOOTROM ...
UPG...
yazısında kalıyor sizce sorun nerde

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
redline m 220 buldum bitane kasada plus yazmıyo ama yüklü yazılımda m220hdplus yazıyo chipseti uyar mı acaba? kablo sıralaması

bu şekilde tcomda sonata ddr2 seçili

red.jpg

BOOTROM ...
UPG...
yazısında kalıyor sizce sorun nerde
tcom haricinden başka loader ile atamazsın winstb ile dönüşüm yazılımı atılmaz kablolarını kontrol et

P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17
rrr.jpg

usta kasayı açıp bakamıyorum biri 2017 diğeri 2018 m220h ama yazılımında plus yazıyo atabilir miyiz bunlara
Please reset the STB!
BOOTROM ...
UPG...
Got sync byte!
Start sending client...
not JAZZ Way
Start to check serial...
!! UpgClientTest FAIL: Can not receive any responses from STB!!
!! UpgClientTest FAIL: RSP error!!
bu uyarıyı alıyorum kablo da değiştim cihaz çalışıyo
rrr.jpg

usta kasayı açıp bakamıyorum biri 2017 diğeri 2016 m220h ama yazılımında plus yazıyo atabilir miyiz bunlara

imagesd4b63f1270467b15.jpg
images---Kopya.jpg
bu iki şemayı da denedim nafile
bu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt