Kontrollü virüs

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
merhaba, sayın abilerim ve güzel kardeşlerim. Uzun süredir gündemimizi meşgul eden bu virüs vakası hakkında bir kaç kelam etmek ve düşüncelerimi siz saygıdeğer üyelerle ve adminlerle paylaşmak istedim.

Konuya giriş yapmak isterim, malum bundan bir kaç sene önce ülkemizde darbe yapıldı, kimi kesim buna "kontrollü darbe" dedi, neyse konumuz zaten darbe değil virüs. Peki neden bu konuyu bizlere hatırlattın İbrahim derseniz ben bu virüs olayını kontrollü darbeye benzetiyorum. Tabi işin topuzunu kaçırmadan.

Peki nasıl buna benzetiyorsun, sökül bakalım derseniz anlatayım. Bazı güçlü devletler mı desem, bazı karanlık eller mı desem insan nüfusunda azaltma yapmak için kontrollü virüsü yani (covid-19, diğer adıyla Corona) virüsünü çıkardı. Tabi iş kontrollden çıktı bambaşka bir boyuta ulaştı.. belki de kontrollü darbe gibi işin dozu ayarlanmadı diye düşünüyorum benim düşüncem bu yönde, belki bana ulan İbrahim biz de oturduk yazını okuduk vaktimizi çaldın sen baya saçmalamış diyebilirsiniz sonuçta elle tutulur bir belgem yok. Bu dediklerimin hepsi hayal dünyamdan oluşan düşünce ben kesinlikle böyle bir olay oldu diye düşünüyorum. Çünkü bu virüsü birileri yönetiyor dozunu kaçırsa da yönetiliyor peki nasıl bu sonuca ulaştın derseniz bir türlü çözüm bulunamamasına bağlıyorum. Belki benim gibi düşünüp daha fazla detay veren kesim çıkabilir. Belki de dalga konusu olabilirim sonuçta benim şahsi fikrim bu yönde. Özellikle bu konuda yazmış olduğum yazıda A Adem Helvacı abimin yorumunu merak ediyorum.. vaktinizi çaldım saygılarla

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
ibrahim bu bir test di. başarılı oldu.arkası çok güçlü bir şekilde gelecek. devletten ziyade paranın kontrolünü yapan küresel babalar. abd dünyanın en güçlü ordusuna sahip fakat ne vatandaşını nede ordusunu koruyabilecek sağlık ordusu sahip olmadığını anladı. korku nun en büyük silah olduğunu öğrendik.yani istedikleri zaman bizi evlere hapis edebileceklerini öğrendik.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
IMG_20200606_222517.jpg

birde bu olay var :alala

Q Çevrimdışı

qolqe

Yeni Üye
20 May 2020
14
ha şu
Şuan maske takanlar itaat etmiyor mu ? Maske takın diyenlere?
illa takmak istemiyorsan kimse yakana yapışıp tak demiyor hapise gireceksin demiyor hasta olmak sorun değil diyorsan takmaya biliyorsun. Şuan maske tak diyenlere itaat tabiki etmiyorsun bak amerika da maske tak diyordulardı ama olaylar toplumsal bir olaya tepkileri tüm dünya gördü. .

ilk mesajı tam algılayamamışım zaten 15 temmuzu kontrollü darbe gören bir zihniyete ne denebilir. neyse olay farklı yere gidecek ben en iyisi forumu amacına yönelik kullanayım maske takarak itaat ettiğini düşünen basit zihniyet isterse her yerde maskesiz gezebilir. sadece bana yaklaşmasın yeter.

A Çevrimdışı

aziz tonguç

Yeni Üye
9 Mar 2018
40
48
Hayatı idame ettirmek için alışveriş zorunluluktur. Ama yinede seçim senindir.
Piknik yapmak mesire alanına gitmek zorunluluk değildir. 10 yılda gitmesen bir şey değişmez.
Otobüs 45-50 kişi alır. Bircok ilden gecer yeni yolcular iner biner ve her terminalde kontroller malesef ayni degildir. 500 km ortalama 7-8 saat yol gider ve molalarla birlikte temaslarınız artar.
Uçak 180-200 yolcu alır. Kontroller terminallere gore daha ust duzeydir. Ayrica 500 km ortalama yol alma suresi 1 saatin altindadir.
Bu da benim fikrim.

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Ben de bir görsel gördüm paylaşmak isterim.

20200606_224808.jpg

Resme dikkatli bakarsanız insanlar maske takmıyor, sizi gözetliyoruz diyenler şimdi de maskeyle (maske operasyonuyla) hepinizle bağlantıya geçtik sonraki adım arkadakilere dönüştürme, yani üst üste dizilmiş maskeli kafalar. Adamlar bir kısmınızın kafası bizim kontrolümüzde diğerlerini de almaya başladık diyor. Bunlar 666 cılar. Virüsün patenti bill gates de adam dizilmiş kafalarla ilgili patenti de aldı beden içine mavi ışıkla calışan chip için, patent nosu da 06 06 06 idi yani yine 666, ABD içindeki Paranın sahiplerinin inancı. Karşıların da 777 ciler. Amerikanın kuzey güney savaşındaki aynı guruplar.
Derli toplu ve basitçe bu konuya hakim sosyal medyada tek isim var cesurca anlatıyor. Abdullah ÇİFTÇİ ve siyaset yapmadan. Ama adam ülkemizi ve insanlarını kendine taraf seçmiş, vatansızlardan ve milliyetsizlerden değil.
ABD içindeki var olan güçlerin kim olduğunu geçmişte yaptıklarını ve bu gün yaptıkları hazırlıkları bilmeden yarın ne yapacaklarını kestirmek zor olur. İşte bu analist kişi çay gurubuyla oldukça iyi ve başarılı öngörülerde bulunuyor.

Muhtemelen O yazsaydı anlamı olarak; Yapay zekayla maske üzerinden sizleri teslim alıyoruz yada aldık derdi.

Bir çok ülkede birçok uygulama ile kişisel veriler konum bilgileri yapay zekaların kontrolüne sessizce geçti bile. Hayat eve sığar gibi. twitter ve youtube kanalından izlemenizi tavsiye ederim. İnanılmaz farkındalığı yüksek izleyici gurubu takipçisi oluştu, asla sinkaflı sözlere yorumlarda bile izin vermiyor.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Resme dikkatli bakarsanız insanlar maske takmıyor, sizi gözetliyoruz diyenler şimdi de maskeyle (maske operasyonuyla) hepinizle bağlantıya geçtik sonraki adım arkadakilere dönüştürme, yani üst üste dizilmiş maskeli kafalar. Adamlar bir kısmınızın kafası bizim kontrolümüzde diğerlerini de almaya başladık diyor. Bunlar 666 cılar. Virüsün patenti bill gates de adam dizilmiş kafalarla ilgili patenti de aldı beden içine mavi ışıkla calışan chip için, patent nosu da 06 06 06 idi yani yine 666, ABD içindeki Paranın sahiplerinin inancı. Karşıların da 777 ciler. Amerikanın kuzey güney savaşındaki aynı guruplar.
Derli toplu ve basitçe bu konuya hakim sosyal medyada tek isim var cesurca anlatıyor. Abdullah ÇİFTÇİ ve siyaset yapmadan. Ama adam ülkemizi ve insanlarını kendine taraf seçmiş, vatansızlardan ve milliyetsizlerden değil.
ABD içindeki var olan güçlerin kim olduğunu geçmişte yaptıklarını ve bu gün yaptıkları hazırlıkları bilmeden yarın ne yapacaklarını kestirmek zor olur. İşte bu analist kişi çay gurubuyla oldukça iyi ve başarılı öngörülerde bulunuyor.

Muhtemelen O yazsaydı anlamı olarak; Yapay zekayla maske üzerinden sizleri teslim alıyoruz yada aldık derdi.

Bir çok ülkede birçok uygulama ile kişisel veriler konum bilgileri yapay zekaların kontrolüne sessizce geçti bile. Hayat eve sığar gibi. twitter ve youtube kanalından izlemenizi tavsiye ederim. İnanılmaz farkındalığı yüksek izleyici gurubu takipçisi oluştu, asla sinkaflı sözlere yorumlarda bile izin vermiyor.
Hocam yani görsel sence doğru mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt