Kolay gelsin TV yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Önce forumu inceleyip sorunuza yanıt bulmaya çalışın. Burası bir forum ve bilgi paylaşıyoruz. Anlık sohbet programı mantığıyla yazılım servisi olarak burada değiliz. Kolay gelsin.

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,336
39
R Reis1947 Biraz daha detay verin, yardımcı olmaya çalışalım.

Hangi marka, hangi model ? Daha önce ana kart değişimi yapıldı mı ? TV orijinalse yani daha önce ana kart değişimi olmadıysa , arka kapağındaki etiketin resmini çekip bizimle paylaşın.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
R Reis1947 Biraz daha detay verin, yardımcı olmaya çalışalım.

Hangi marka, hangi model ? Daha önce ana kart değişimi yapıldı mı ? TV orijinalse yani daha önce ana kart değişimi olmadıysa , arka kapağındaki etiketin resmini çekip bizimle paylaşın.
Üstadım kusura bakmazsanız konuyu özellikle kapatmadım. Ancak izniniz olursa yardımcı olabileceğimiz nokta bu konu içeriği değil. Bu şekilde forumdaki tüm kullanıcılar için karmakarışık bir alan oluşuyor. Gerçekten araştıran ve çözüm arayan kullanıcılarımız doğru konu linklerinden çözüme ulaşıyorlar. Ayrıca aynı bilgileri tekrar tekrar yazmaya çalışırken gerçekten emek harcayan ve gerekli bilgileri paylaşan bir başka kullanıcımıza yardımcı olmaktan engelleniyoruz.

Önemli not;

Herhangi bir yazılım ihtiyacı için forumda gerekli ana konular ÖNEMLİ önekiyle işaretlenmiştir. Bu konu altından yardımcı olunmayacaktır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Ben ilk defa duydum "kolay gelsin" diye bir tv markası :kiskis ,şaka bir yana aşağıdaki başlıklarda ne yapmak gerektiği açık açık yazmaktadır ,umarım faydası olur :ok

Ayrıca konu "muhabbet konusu" olacağından kilitlenmesi daha iyi olacaktır.İhtiyacı olan kullanıcılar yukarıda verdiğim linkten faydalanabilir :ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt