Kol saati

M Çevrimdışı

Msi Memet

Yeni Üye
8 May 2020
30
37
Selamlar bilgisi olan mutlaka vardır düşüncesi ile sorunumu paylşamak isterim benim bir kol saatim bulunduğum yerde saatçi yok bende pili kendim değiştim saat sorunsuz çalışıyor ama kronograf özeliği çalışmıyor sorun ne olabilir sizce bilgi sahibi ustalarımız yardımcı olursa sevinirim

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
taktığınız pil bayattır, yada voltu uygun değildir, yada kısa devre yaptırmışsınızdır takarken birde, yeni pili ambalajından çıplak elle çıkarıp takarsanız daha çabuk bitiyor, mümkün olduğunda el değdirmemek lazım, bazı ustalar eldivenle bazıları ise cımbızla tutup takıyor saat pillerini, malum parmak uçlarında ter bezleri var ve pile temasta sıkıntı oluyor, benimkisi sadece bir tavsiye.

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Saatin marka modelini de paylaşır mısınız? Bazı markaların pil takma işlemi yada arka kapağın yönü gibi şeylere dikkat etmek gerekiyor.

M Çevrimdışı

Msi Memet

Yeni Üye
8 May 2020
30
37
taktığınız pil bayattır, yada voltu uygun değildir, yada kısa devre yaptırmışsınızdır takarken birde, yeni pili ambalajından çıplak elle çıkarıp takarsanız daha çabuk bitiyor, mümkün olduğunda el değdirmemek lazım, bazı ustalar eldivenle bazıları ise cımbızla tutup takıyor saat pillerini, malum parmak uçlarında ter bezleri var ve pile temasta sıkıntı oluyor, benimkisi sadece bir tavsiye.
Hocam yeni pil takınca düzeldi aynen dediğiniz gibi cıktı pil yorgun eski pilmiş cok teşekkür ederim öneriniz doğruldusunda sorun çözüldü

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt