Kodi ?

BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
Tv Box ıma Kodi kurdum, ve milyonlarca add on var, daha çok yeniyim, geçtiğimiz aylarda popüler add on MrBlome kapanmış sanırım, Neptün yani... Netten baktığımda Magic Dragon u kurup yükledim, birçok film var,

Sizin kullanıp memnun kaldığınız addon ları burada paylaşsak ? Daha çok Yerli - Yabancı dizi ve filmler için öneriniz varsa çok makbule geçer... İyi forumlar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu konuda bende takipteyim,hadi bakalım gençler gösterin marifetli eklentilerinizi :) ,benim de iptv gitti,Göztepe'yi izliyemiyorum artık(bugün de Başakşehire yenildik ama olsun)
NOT:
Eski bir dell bilgisayar benimki,linux yüklü ve içinde de kodi,hdmi ile tv bağlı :yeah

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
5 yıldan fazladır kullanıyorum fakat hiçbir eklenti stabil değil yani 1 hafta çalışır 1 hafta çalışmaz belli olmaz bu ekentiler
en iyi film ekletisi
covenant ve exodus dur

Ö Çevrimdışı

Özaltay

Yeni Üye
1 Kas 2018
39
35
Türkiye'de kullanıyorsanız yabancı eklentiler ve repolar engelli olabiliyor, bunun için VPN kullanmak gerekebilir.
Ayrıca Windows'ta kullanıyorsanız ve antivirüs programı varsa yine eklenti ve repolar engellenebiliyor, benim Windows - ESET'te bu sorun oluyor.
TürkDreamWorld üretimi TÜRKVOD'u kullanabilirsiniz.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
turkvod da hiçbir eklenti stabil değil haftada 3-4 gün çalışmaz eklentiler , düzeltirler 2 gün sonra tekrar aynı şeyler olur

BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
Android TV box a Turkvod yükleyemedim yahu, repo indirme linki nedir acaba ? Bu file manager dan girip elle site adı girdiğimiz yerden yüklüyoruz sanırım ? :hmm

Edit : buldum xd

Son düzenleme:
odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
Kodi 19 matrix çıktı, türkvod ücretli çoğu uygulama 19 versiyonunda çalışmıyor. Bu versiyon için tavsiyesi olan var mı acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt