Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Çevrimdışı

Ozkan331

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şimdi seytan seni dürter. Yarın gider boruyu kazırsın Ta daaaaa alüminyum...
Bence ne sen söyledin neden ben duydum Bakır o Bakır :kiskis
Var mı öyle bir ihtimal? Şüphe ettim şu an. ? Sota Sota Bu arada ne gibi fark doğar? Mm kalınlığı, iletkenliği, enerji kaybı, elektrik sarfiyatı noktasında rica etsem kısa da olsa mantıklı bi cevap verebilir misin Sayın ustam?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Var mı öyle bir ihtimal? Şüphe ettim şu an. ? Sota Sota Bu arada ne gibi fark doğar? Mm kalınlığı, iletkenliği, enerji kaybı, elektrik sarfiyatı noktasında rica etsem kısa da olsa mantıklı bi cevap verebilir misin Sayın ustam?
Bakırın ısı iletkenliği daha yüksektir. (faturada fark edilir mi sanmıyorum)
Bakır daha mukavetlidir montajlarda kolay kolay kırılmaz delinmez.
Bakırın kendi arasında kalitesi vardır. Etli Alüminyumu ince düşük ayar bakıra tercih ederim

sardemir Çevrimdışı

sardemir 

Yorumsuz bir hayat..
Aktif Üye
13 Şub 2021
80
36
10.10.2020 tarihinden beri bu klimayı kullanıyorum. Annemin terzi dükkanı için aldım. Günde 8 saat ısıtma için şuan kullanıyoruz. Çok memnunuz. Aylık 86 -93 Tl arasında hep geldi elektirik. Uzun araştırmalarım sonucu almıştım. İyiki almışız dedik... Vakumlama olayını montaj öncesi yapıp öyle taktılar. Özellikle bu konuya çok dikkat edin. Sorusu olacaklara yardımcı olabilirim.

Ekran-goruntusu-2021-03-07-013609.png

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
uzaklaş ordan birdaha uğrama :kiskis

al şu makinayı keyfine bak

İş yerinden 3 arkadaşıma LG dual plus 12 lik aldırdım. Migros kampanyası ve kredi kartı puanı ile 250 tl ekstra gelecek ve 3750 lira civarı bir maliyetleri olmuş olacak.
Bizim Urfa'da tek servis var. İnşallah bir sıkıntı yaşamazlar, servis anlamında.

Hepsi senin tavsiyelerin sonunda oldu Sota Sota usta. Sağolasın.

Bakım olayına dikkat etmelerini söyledim.
Elektrik bağlantısı için dikkat etmeleri gereken nokta var mıdır?@Sota

W Çevrimdışı

winpeace 

Aktif Üye
7 Kas 2019
83
44
İş yerinden 3 arkadaşıma LG dual plus 12 lik aldırdım. Migros kampanyası ve kredi kartı puanı ile 250 tl ekstra gelecek ve 3750 lira civarı bir maliyetleri olmuş olacak.
Bizim Urfa'da tek servis var. İnşallah bir sıkıntı yaşamazlar, servis anlamında.

migrosta mı satılıyor? kampanya nedir

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Yetkili servis elektrik bağlantısına karışmıyor ama bağlayan servislerde yok değil (Tüketiciye kolaylık sağlamak için)
Arkadaşların eli yatkınsa forumda konusu var bağlantıyı kendileri yapabilirler.

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
migrosta mı satılıyor? kampanya nedir
Hayır, istediğin yerden alabilirsin. Sadece aldıktan ve servisin kurulumundan sonra belge ve bilgileri aşağıdaki linkten doldurman gerekli. Kampanya 01-21 mart 2021 tarihleri arasıdır.

Edit: Tarih bilgisi eklendi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt