slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba isitmali sogutmali 2.el klima ihtiyacimvar kaburga kemiklerim kirik yatiyorum butce 10. 15 arasi onerebilecegin makinalari markalari yazarsan sevinirim teeseekur ederim
Öncelikle geçmiş olsun. Açıkçası günümüz koşullarında insanlar nasıl fiyat belirleyeceğini de şaşırdığı için birçok üründe ikinci ele belirlenen fiyatlar sıfırını geçiyor. Bir de klimanın sökme takma servis maliyetini, bu işlemler sırasında oluşabilecek hasarları da maliyet tablosuna eklemek gerekli. Sota Sota Başkan' ın belirttiği modelleri gözden geçirin. Bunun dışında şu anda piyasada çok fazla maliyet farkı yaratabilecek bir alt model ben bilmiyorum. Belki Midea bakılabilir ama orjinal midea. Bosch v.b. gibi fason mideaların hiçbir esprisi yok. Ayrıca LG üretimi Arçelik Bekolar da hep söylediğimiz gibi aluminyum donanıma sahip. Dayanıklılığı sıkıntı yaratacak. O yüzden sıfır olan uygun fiyatlı modellerle ilgili bir araştırma yapın, dikkatinizi çeken modelleri değerlendirelim.

J Çevrimdışı

Julyus45

Yeni Üye
11 Nis 2020
11
58
tesekur ederim vestel nature inverter 18000 11000 kurulum dahil istediler onerirmisin tesekkur ederim ilginize

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,882
Öncelikle geçmiş olsun. Açıkçası günümüz koşullarında insanlar nasıl fiyat belirleyeceğini de şaşırdığı için birçok üründe ikinci ele belirlenen fiyatlar sıfırını geçiyor. Bir de klimanın sökme takma servis maliyetini, bu işlemler sırasında oluşabilecek hasarları da maliyet tablosuna eklemek gerekli. Sota Sota Başkan' ın belirttiği modelleri gözden geçirin. Bunun dışında şu anda piyasada çok fazla maliyet farkı yaratabilecek bir alt model ben bilmiyorum. Belki Midea bakılabilir ama orjinal midea. Bosch v.b. gibi fason mideaların hiçbir esprisi yok. Ayrıca LG üretimi Arçelik Bekolar da hep söylediğimiz gibi aluminyum donanıma sahip. Dayanıklılığı sıkıntı yaratacak. O yüzden sıfır olan uygun fiyatlı modellerle ilgili bir araştırma yapın, dikkatinizi çeken modelleri değerlendirelim.
Midea klima klima işini bırakıp kıymetli maden satmaya başladı heralde 24luk makinaya 55.663tl yazmışlar. :saskin

M Çevrimdışı

mustafaneta

Yeni Üye
5 Tem 2023
6
34
18 lik
mitsubishi diamon mu
toshiba shorei edge mi sizce acil karar lazım yarına kadar fiyat teklifleri aldım son rakam dediler son günüm yarın arada 2bin fark mitsubishi daha pahalı
şimdiden teşekkürler

M Çevrimdışı

mustafaneta

Yeni Üye
5 Tem 2023
6
34
Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mustafaneta

Yeni Üye
5 Tem 2023