E Çevrimdışı

eren15935

Yeni Üye
15 Ocak 2020
49
43
Beyler lg kumandasinda ışık yok mu? Poşet geçirdim kumandaya. Bu sefer de yazılar düzgün okunmuyor. Işık olsa iyiymiş. Yok mu? 😅

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,632
Beyler lg kumandasinda ışık yok mu? Poşet geçirdim kumandaya. Bu sefer de yazılar düzgün okunmuyor. Işık olsa iyiymiş. Yok mu? 😅
kumanda hariç her şeyini güncellediler. LG sesimizi duy kumandayı güncelle :sopa1
Benim 2 tane daha klima almam gerekiyor kumandaları ışıklı olsa iyi olur.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
562
ışıksız kumanda gece işkence

küçük ekran yaşlılara işkence

İngilizce kumanda memlekete işkence

bir gaz dolumu olmuş kaç bin lira ağlamak istiyorum :affet

Sota Sota başkanım müsait olduğunda karsambaç yiyelim bu sıcakla başka türlü baş edemeyiz :deli1

S Çevrimdışı

sorunadam 

Aktif Üye
1 May 2023
75
42
Kampanyadan 1 adet 9000btu, bir adet de 12000btu Kaira aldım. Bugün kuruldu. İzlenimlerimi yazarım. Çatı odalara kuruldu.

S Çevrimdışı

smyomekatronik

Yeni Üye
4 Eki 2021
8
40
Merhaba, verilen tavsiyelerden 12000 lik iki adet klima markası gözüme kestirdim. Yorumlarda tüm malzemelerin bakır olduğu yazmakta. Klima ısıtma ve soğutma için kullanılacak.

1. Kaira DTXR35E
2. LG PC12SQ

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,632
Merhaba, verilen tavsiyelerden 12000 lik iki adet klima markası gözüme kestirdim. Yorumlarda tüm malzemelerin bakır olduğu yazmakta. Klima ısıtma ve soğutma için kullanılacak.

1. Kaira DTXR35E
2. LG PC12SQ
her iki üründe giriş sınıfı ve birbirine göre dişe dokunur üstünlükleri yok. Birbirine yakın fiyata bulursan benim tercihim LG olur.

K Çevrimdışı

kenannur16

Yeni Üye
13 Eyl 2021
10
32
Sota Sota Abi klima alcam, salonda olcak. Akşam salon kapısını açıp yatak odasınıda biraz serinletsin istiyoruz. Evin kroki ve ölçülerini ekledim. Bekonun 15bin btu luk modelini düşünüyorum. Fiyat/btu açısından onu buldum. Yatak odası max 28 derece olabilir. Bunu sağlamak için salon daha soğuk olabilir o çok problem olmayabilir bizim için. Genel olarak da evde bebek olduğu için 25in altına düşmek istemiyoruz. Krokiye mutfak, diğer odaları eklemedim, kapıları kapalı olcak yatarken. Hava akışı olan kısımları ekledim sadece.

Bursada bu aralar hava 32-33 civarında seyrediyor. Ev yalıtımlı. Sence bu senaryo mümkün mü? Tavsiyelerin nedir, saygılar.

20240607_100349.jpg

Geri
Üst Alt