Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Merhabalar.
Fethiye de hem ısıtma hemde soğutma için kullanılmak üzere tek katlı çatısız sadece beton gecekondu şeklindeki evimizde kullanmak üzere 12000 Btu bir cihaz bakıyorum. kurulum yapılacak oda 15 m2 bile değil. ev zaten 2 oda ve 1 ara antreden oluşuyor. Yani Toplamda 30-35 m2 ancak var. Kışın bu 15 m2 alanı ısıtacak yazında bu alanı soğutacak ihtiyaç halinde ise de diğer odayla soğutmasa da serinletecek bir cihaz gerekiyor. Yazları yaylada olduğumuzdan, yaz boyunca ayda sadece günü birlik veya birkaç günlük konaklamalar oluyor evde. Yani asıl kullanım amacı kışın ısıtma olacak. yaptığım hesaplamaya göre 12000 bu yeterli gibi.

Bu noktada 25 bin liraya kadar servisi sıkıntısız, vakumlu kurulum yapan, feel özelliği olan, sessiz, f/p bir ürün tavsiyesi istiyorum. Evde internet olmadığı için wifi vs özellikleri kullanamıyoruz zaten. Arçelik - Beko babama telefon etmiş 3000 lira indirimi varmış. Sizce ne yapmalıyım. Neredeyse fiyatlar birbirinin aynısı tüm firmalarda.
Feel özelliği Arçelik-Beko-LG grubunda yok. Bütçeniz doğrultusunda

Airfel LTXM35N, Baymak Elegant Plus

P Çevrimdışı

PoineMaia

Yeni Üye
5 Mar 2024
11
44
peki üstadım, feel modundan vazgeçsek arçelik-beko grubundan hangi modeli alabiliriz.
Alüminyum boru kullanan Arçelik Beko yerine tavsiyem Kaira yada Midea olur.
Kaira 18899 TL

Fiyat olarak uygun gelir ise 23 Nisana özel Midea Klimalarda sepette %23 indirim ile Extreme Save 12000 Btü Klima 25.755 TL ye Geliyor Montaj Dahil.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
peki üstadım, feel modundan vazgeçsek arçelik-beko grubundan hangi modeli alabiliriz.
Arçelik-Beko-LG hepsi aynı banttan çıkıyor tek farkı LG montaj kitininde bakır olması.
LG PC12SQ modelini uyguna denk getirseniz kaçırmayın.

P PoineMaia, Midea makinalara lafım yok fakat çoğu kullanıcı müsteri hizmetlerine ulaşmakta güçlük çektiğine dair şikayetler var. Bunu göze alarak hareket edin.

B Çevrimiçi

BENSALM

Yeni Üye
21 Eki 2021
20
53
Arçelik-Beko-LG hepsi aynı banttan çıkıyor tek farkı LG montaj kitininde bakır olması.
LG PC12SQ modelini uyguna denk getirseniz kaçırmayın.

P PoineMaia, Midea makinalara lafım yok fakat çoğu kullanıcı müsteri hizmetlerine ulaşmakta güçlük çektiğine dair şikayetler var. Bunu göze alarak hareket edin.
Watsap hattından rahat ulasiliyor

M Çevrimiçi

metin7

Yeni Üye
29 Ara 2021
49
34
Babam sıkıntıdan böyle bir şey yapmış, sıkıntı olur mu ?

IMG_7777.jpg

D Çevrimdışı

durguo

Yeni Üye
25 Kas 2022
3
29
Selamlar, ekte krokisini bıraktığım dairem için klima bakıyorum. Ev güneybatı cephe o yüzden öğleden sonra taralı kısım boy cam olduğu için akşama kadar güneş alıyor. Dolayısıyla içerisi yanıyor. Balkonda bir dış ünite hazırlığı var, 1-2 şeklinde işaretlediğim yerlerden bir tanesine klimayı koyup öncelikli salonu soğutmak ve mümkünse tüm evi serinletmek istiyorum. Bütçe 30 bin bandında. Tavsiyeniz ne olur

Screen-Shot-2024-04-25-at-16.32.22.png

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt