Klima Ne Zaman Alınmalı? Rendevular Neden Geç Günlere Veriliyor?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ya abi kimse bunu deklare etmez ama işin gerçeği kesinlikle bu.

Yazın en civcivli zamanında kimse tüketici ile fazladan 1 dakika dahi geçirmek istemiyor, sinirler gereksiz yere geriliyor, kıytırık bir alçı işi için moraller bozuluyor vs vs

Geniş ve rahat zaman diliminde alın şunu da herkes rahat etsin be kardeşim :)

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
mart ayında izmir ili için klima aldım. satıcı + servis (aynı dükkan) evime 35km uzakta olmasına rağmen satın aldığım gün geldiler, 3 saat sallana sallana montaj yaptılar, kırdıkları döktükleri yerleri sıvadılar, elektriği bile bağladılar.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
benim arkadaş tek başına çalışıyordu(2 el klima alıyor satıyor montaj yapıyor vs) dün gördüm 3 kişi olmuşlar muhabbet edecek 5 dakikam bile yok dedi işler çok yoğunmuş.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Yılın 350 Günü klima alınmaz yaz aylarında 10-15 Gün aşırı sıcak oluyor ya işte o zaman klima alınır ve herkes önce kendi klimasının montajının yapılmasını ister. :)
Tıpkı kurban bayramı haftası kurban etini dağıtmayıp saklamak için difriz alımı gibi.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yılın 350 Günü klima alınmaz yaz aylarında 10-15 Gün aşırı sıcak oluyor ya işte o zaman klima alınır ve herkes önce kendi klimasının montajının yapılmasını ister. :)
Tıpkı kurban bayramı haftası kurban etini dağıtmayıp saklamak için difriz alımı gibi.
Sonra git şikayetvar sitesine yaz 'Klimamı takmıyor terbiyesizler'' :kop

Tüm bunları söyleyen Adem Helvacı, Kayınpederinin evine iki gün önce klima taktırttı hem de bu sezonda.

Sakın kimseye söylemeyin :kop

Şaka bir yana yukarıdaki küçük detayı bilerek yazdım, Kayınpederler Bodrumdaki evden buraya taşıdılar klimayı, bu tarz zaruri durumlara lafımız yok da, Önceden planlı, sıradışı olmayan durumlar mutlaka sakin zaman dilimlerinde yaptırılmalı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt