Klima Montaj Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

Sizlere bir video serisi çekmeye karar verdim, Bu videolar değişik ortamlardan ve kısa kısa olacak, zaman içerisinde fırsat buldukça bu ortamları özelliklerine dayanarak sizlere aktarıp, montaj öncesi nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair ufak ipuçları paylaşmaya çalışacağım. Bu çalışmaları daha sonra rota değiştirerek montaj sürecinde neler olabileceği, nelerle karşılaşabileceğinize dair de montaj esnasında videolar çekip, mümkünse montaj sürecine de dahil olacağım.

İlk videoyu ilk mesajımda paylaşıyorum size, Merak ettiğiniz, sormak istediğiniz veya ''Şu da olsun, şu şekilde olsun'' önerilerinde bulunabileceğiniz hususlar için de bu konu başlığı altında paylaşımlarda bulunabilirsiniz :)

Bu gün Kameramanım bizim bir hocamız dı (Gerçekten öğretmen o nedenle Hocamız :) ) ancak video çekiminde iki farklı format kullanınca biraz değişik oldu ama orijinalini bozmadan ekledim idare ediniz :)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Hocam Samsun'a montaja geliyor musunuz :) valla bize gelenlerde hiç böyle ekipmanlar yok ztn sizin ordakiler şanslı vallahi. ağzınıza sağlık güzel video olmuş.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Elıne Koluna Saglık Super Bır Kaynak Olusturdun Hocam.

Biz arkamızda büyük markaların desteği ve elimizin altında milyondolarlarımız olmadan, gönül telinden, garibin elinden geldiğince bir arşiv oluşturmaya çalışıyor olsak da, forum dünyası böyle çıkarsız ve halktan bir ortam görmemiş olacak Azizim :)

Bilgimiz olan, elimizden gelen ve dilimizin döndüğü her konuda bilgilendirmeye devam Sota Sota başkan :cool:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam Samsun'a montaja geliyor musunuz :) valla bize gelenlerde hiç böyle ekipmanlar yok ztn sizin ordakiler şanslı vallahi. ağzınıza sağlık güzel video olmuş.

Egemen kardeşim bunlar ne ki, Daha bütçe ayarlayabilirsek ne teknolojik donanımlar var şirkete almak istediğimiz. Bunlar seyyar olanlar, sen bir de atölye donanımlarını gör :)

Seviyoruz teknolojiyi ailece :)

Bak klimacıların genelde kullandığı vakum motorlarını az çok bilirsin, bizimkisi ise şu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri