Klima Keşif & Kapasite Ölçme Uygulaması

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu gün bakınırken şöyle birşey gördüm, vestel klima keşif uygulaması;

Tabi bu aldığınız ürünü nereye koyacağınızı değil sadece kapasite olarak ne seçilebilir onu gösteriyor. Belki faydası olur diye link paylaştım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Her şeyin uygulaması olması ne kadar güzel.
Pratik bilgiler de veriyor bu da güzel.

Denemek için baktım 25m2 alanda 3 metre tavan seçince 18lik, 2,5 metre tavan seçince 12 lik, 2 metre tavan seçince 9 luk klima önerdi bana .

Her seferinde aynı verileri girdim. 5 x 5 oda, 4 kişi, kuzey cephe, 20m2 pencere alanı, 1 bzd, 1 tv, 1 pc, 1led, 1 floresan, 1ampul vs

Bence makul sonuçlar veriyor zira standart tavan yüksekliğinde izolasyon durumuna göre değişmekle birlikte gerçekten 25 ben de duruma göre değişecek şekilde bu sonuçlara odaklanırdım diye düşünüyorum :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Her şeyin uygulaması olması ne kadar güzel.
Pratik bilgiler de veriyor bu da güzel.

Denemek için baktım 25m2 alanda 3 metre tavan seçince 18lik, 2,5 metre tavan seçince 12 lik, 2 metre tavan seçince 9 luk klima önerdi bana .

Her seferinde aynı verileri girdim. 5 x 5 oda, 4 kişi, kuzey cephe, 20m2 pencere alanı, 1 bzd, 1 tv, 1 pc, 1led, 1 floresan, 1ampul vs

Bence makul sonuçlar veriyor zira standart tavan yüksekliğinde izolasyon durumuna göre değişmekle birlikte gerçekten 25 ben de duruma göre değişecek şekilde bu sonuçlara odaklanırdım diye düşünüyorum :ok
zaten biliyorsun abi, servisler bunun mobil halini sisteme entegre kullanmaktadır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri