Klima Genel Sohbet Konusu- Tavsiye İsteyenler İçin Bilgi İçerir

• Konbuyu başlatan O D A
  • Başlangıç tarihi
O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İntravenöz çözeltilerin uygulanması, seram elektrolit konsantrasyonunda dilüsyon, aşırı hidrasyon, konjestif durumlar veya pulmoner ödem oluşturacak şekilde sıvı ve/veya solüt yüklenmesine yol açabilir. Dilüsyon riski elektrolit konsantrasyonuyla ters orantılıdır. Periferik ve pulmoner ödeme yol açabilen konjestif durumların gelişme riski ise çözeltideki elektrolit konsantrasyonuyla doğru orantılıdır.
Çözelti 154 mmol/1 sodyum (Na+) ve 154 mmol/1 klorür (CT) içerir; Ozmolaritesi yaklaşık 308 mOsm/1, pH’ı ise 5.5 (4.5 - 7.0) dur.
Tüm intravenöz infüzyonların başlangıcında dikkatli bir klinik izlem gerekir. Uygulamalar düzenli ve dikkatli bir gözlem altında yürütülmelidir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714
Cvp: Klima Genel Sohbet Konusu- Tavsiye İsteyenler İçin Bilgi İçerir

Oda Mısın Korıdormusun, Derdın Ne Senın Arkadas....

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

sotacım elleme adamı matematik adamı o .sivri zekalı kendini nerde görüyorsa türkiyede tek orası doğru ama, yalancılıkta tek.aynen böyle hikayelerle insanların kafasını bulandırıyor.amaç kendini yüceltmek.bu kadar değerli bir adamsın madem ne demeye sokaklarda sürtüyorsun.zavallılara acıyorum.normal hayatında başarı elde edememiş ,biryere gelememiş,bulunduğu çöplükten çıkamamış ..........halada kendini birşey sana ahmaklar acınası haldeler ama gözleri yalandan başka birşey görmediğinden içlerinde bulunduğu pisliği göremiyorlar.

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Oda Mısın Korıdormusun, Derdın Ne Senın Arkadas....

Ne kadar banal seviyesiz bir konuşma şekli örneği sunuyorsunuz. Fakat bu tıoplumsal bir sorunun sonucuda olabilir sizi suçlamıyorum.

Sanırım beyin şuşları zamanında non iyonik aktif madde ile ya hiç temzlenmemiş yada non iyonik aktif madde yüzdesi düşük kalmış. Hep ucuz tercihetmektende olabilr. Çakallık edip biz halk adamıyık halk dili konuşuruk demektende olabilir.

Under86 sen neden beni yanlız bırakıyorsun bu adamların içinde. Gel kuralım bir düzen sen tahrik et ben yolunu yaparım bu işler benim işim.

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
sotacım elleme adamı matematik adamı o .sivri zekalı kendini nerde görüyorsa türkiyede tek orası doğru ama, yalancılıkta tek.aynen böyle hikayelerle insanların kafasını bulandırıyor.amaç kendini yüceltmek.bu kadar değerli bir adamsın madem ne demeye sokaklarda sürtüyorsun.zavallılara acıyorum.normal hayatında başarı elde edememiş ,biryere gelememiş,bulunduğu çöplükten çıkamamış ..........halada kendini birşey sana ahmaklar acınası haldeler ama gözleri yalandan başka birşey görmediğinden içlerinde bulunduğu pisliği göremiyorlar.

Geçmiş olsun sanırım sıcaklardan.

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Klima isteklerinizi buraya yazın diğerleri sizi kandıryor. Onların tavsiye ehliyetleri yoktur.

ME almayın pahalıdır alan zındıktır kafirdir. Baymak alın vestel alın arçelik alın rega alın airfel alın ucuz ne varsa onu alın garantisi uzun olsun.

Bana kimse hangi markayı almalıyım diye sormasın aklınızmı yok benim mantığımdan gidin.

Ben iyi insanım kimseye klima tavisye etmem. Benim Vestel bayim ve servisim yok. Var diyenler yalan diyor ıspata davet ediyorum. Ama belkide vardır  :sleepy:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714

:ban:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Cahil insan geri görüşlü terör örgütü sempanzesi iki yüzlü sota işine gelmeyince ban çekme insanlara :ban:

Geri
Üst Alt