Klima Bakımını bir de Adonun gözünden görün bakalım :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

Klima bakımı konusunda oldukça duruyoruz bildiğiniz üzere. Çok detay girdik, Çok bilgi verdik.

Bu bilgilere ilaveten değişik teknik servislerin bakım yöntemlerini de sizlere aktarmak istedim.

Daha önce de sizlere aktardığım üzere bir çok işletme ile gerek kurumsal gerekse insani olarak ileri derece diyalog halindeyim. Bunu da hiç bir artniyet olmadan sırf sizler için elimden geldiğince kullanıyorum. Bu anlamda bundan sonra da elimden geldiğince hem yerel işletmelerin hem de elimden geldiğince tüm markaların yetkili servisleri ile de gerek bakım gerek arıza ve gerekse montaj hizmetlerine de refakat etmeye, verilen hizmeti de eğmeden bükmeden net hali ile sizlere aktarmaya çalışacağım :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Ufak bir ekleme yapalim, inverter klimlarda cross fanın anakart uzerinden soketini cekilmezse
Bu sekilde basincli su vurulmasi durumunda
Cross fanin donerek elektrik uretmesi nedeniyle anakart yanmasi durumu yasanabilir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yakın zamanda bir de kendimiz söküp parçalayarak bakım yapar, onun da videosunu paylaşırız ve SÖKEREK BAKIM neden bu kadar önemli onu da canlı canlı sizlere göstermiş oluruz :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Ön Yıkama >İlaç Sıkılması > Durulama >Alkolle Yıkama

Islemlerını Yapıyorum Bana Fazlasıyla Yetıyor Yerınden Sokup

Dusa Kabıne Goturmeyı Yuregım Yemez :haha

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ön Yıkama >İlaç Sıkılması > Durulama >Alkolle Yıkama

Islemlerını Yapıyorum Bana Fazlasıyla Yetıyor Yerınden Sokup

Dusa Kabıne Goturmeyı Yuregım Yemez :haha

Hepsinin kendine göre sıkıntıları var Ahmetim, Sökerek bakımın en kötü yanı da gaz toplamak, boruları ayırmak, eğer borular sertleşmişse (Başka olasılık yok zaten) bükülme ve kırılma riski, yeniden kaynak yapma zorunluluğu, uzun süren vakumlama ve gaz salınımı vs vs

Videodaki yöntem en mantıklısı görünüyor bu nedenle :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri