Kırılamayan PS3 e oyun yukleme

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
kırılamayan - kırdırmak ıstemeyenler ( benım gibi :hihi) icin klonlama yöntemi ile PS3 e oyun yuklemek mumkun(müş)..

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
kırılamayan - kırdırmak ıstemeyenler ( benım gibi :hihi) icin klonlama yöntemi ile PS3 e oyun yuklemek mumkun(müş)..

Ben yapıyorum bunu isteyen olursa foruma özel 500 gb hdd full dolduruyorum 27 oyun paket 100 tl normalde 150 tl ye yapıyorum
Linkden oyunlara bakabilirsiniz

Linkdeki oyunlara pes2013 tr spikerli 2018-2019 sezonlu oyun ve darksiders 2 eklenmiştir

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810

İhtiyacı olan varsa hdd ne kadar olursa olsun ( benim eski 1 tb ) doldurabilirim ücret sadece kargo gönderme alma. Talep olursa forum yönetimi de izin verirse yavaş yavaş upload edip paylaşabilirim

not: sadece kırık ps3 ler

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Bi ps3 cafeden cihaz kiralayıp denemek istiyorum aslında

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
ben 2 sene öncesinden tüm ps3 sürümlerinin kırıldığını duymuştum fakat nasıl yapıldığına bakmamıştım belki faklı bir yöntem anlatılıyordur.
Bu saatten sonra ps3 alıp oynamak hiç mantıklı değil . Ps3 ün görüntü kalitesi aşırı decerede kötü . 5 tb arşiv vardı bedava vermeme rağmen alıcı bulamadığım için sildim oyunları. Şimdi ps4 3 tb arşiv var .Gerçi ps4 görüntü kalitesini de çok beğenmiyorum ya

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
ben 2 sene öncesinden tüm ps3 sürümlerinin kırıldığını duymuştum fakat nasıl yapıldığına bakmamıştım belki faklı bir yöntem anlatılıyordur.
Bu saatten sonra ps3 alıp oynamak hiç mantıklı değil . Ps3 ün görüntü kalitesi aşırı decerede kötü . 5 tb arşiv vardı bedava vermeme rağmen alıcı bulamadığım için sildim oyunları. Şimdi ps4 3 tb arşiv var .Gerçi ps4 görüntü kalitesini de çok beğenmiyorum ya
Valla ben xbox u begenıyorum ama ps3 var olduğundan yapıcak bişeyde yok.
Elinde hala ps3 oyunu var mı

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Hen yöntemiyle cihazın içi açılmadan sadece yazılımla ps3 kırmak mümkün biraz bu işlerden anlıyorsanız kolayca yapabilirsiniz. ayrıca ps3 içine kuracağınız ücretsiz oyun mağazalarıyla oyunları direkt indirip kurmak oynamakta mümkün. Hen ile cihazın orjinalliği de bozulmaz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Hen yöntemiyle cihazın içi açılmadan sadece yazılımla ps3 kırmak mümkün biraz bu işlerden anlıyorsanız kolayca yapabilirsiniz. ayrıca ps3 içine kuracağınız ücretsiz oyun mağazalarıyla oyunları direkt indirip kurmak oynamakta mümkün. Hen ile cihazın orjinalliği de bozulmaz
ps3 kanapenin altında çürüyor :hihi
hdd yaklaşık 400-500 oyun mevcut.
karşılıklı oynanmadıktan sonra ps keyif vermiyor.

Geri
Üst Alt